Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek, hogy aludjon?

Mit tegyek, hogy aludjon?

Figyelt kérdés
Minden éjjel 6*-7* mint egy megszállott kutatok (mivel ébren vagyunk), hogy mégis mit tehetnék a teljes őrület elkerülése érdekében.. A gyerek 6hónapos és éjjel nem alszik. Vagyis de, 1,5-2órákat. Még ez sem zavarna különösebben, ha után a visszaaludna. De nem. Fent van 2órát nézelődik, vagy sír, vagy csapkodja magát. Én minden éjjel alszok 3-4órát 8-12részletben. Kezdem elveszteni az eszem. Sajnos ezt az első félévet nem tudtam kiélvezni, szörnyű minden éjjel, és emiatt a nappalok is. Hiába a rendszer, éjszaka minden felborul. Minden cikket, tanulmányt elolvastam, könyveket, csoportokat, mégsem működik. Vártam a 6hetet, aztán az 1hónapot, majd a 3hónapot, de még ez a 6.hó sem hozott változást. Mit tehetnék még? Kihez forduljak?

2019. nov. 7. 08:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Spéci baba... Igen. Nagyon spéci :) a könyveket olvastam én is, többet is, köszönöm. Semmi hasznuk nem volt csak az időmet pocsékoltam a lapozgatással. Remélem lassan jobb lesz a helyzet. Már csak ez maradt, hogy egyszer jobb lesz.
2019. nov. 24. 11:30
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Olvasni meg lapozgatni nem elég a könyvet. Meg kell csinálni, ami benne van.
2019. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ebben a hozzászólásban semmi hasznosat nem véltem felfedezni. Viszont egy jó adag nagyképűséget, és lekezelőséget igen. Szóval ezek szerint pontoztam. Mondanám hogy kösz, de nincs mit. :/
2019. nov. 25. 19:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Javult a helyzet?
2020. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia! Igen. Átalussza az éjszakát. Egyik napról a másikra már csak 1x ébredt hajnalban, aztán az is elmaradt :) mostanra este fél9-től reggel 7-8ra beállt!
2020. febr. 10. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!