Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan lehetne változtatni az...

Hogyan lehetne változtatni az altatáson?

Figyelt kérdés

Kislányunk most múlt 1 hete 3 hónapos, sajnos 1-2 hetes korában bele estünk abba a hibába, hogy kézbe altattuk el el esténtként, egy idő után már csak apának sikerült mellkason ringatva. Tudtuk, hogy ez nem a legjobb megoldás, de sajnos nem ment máshogy. Azt reméltük idővel job less.

Napközben csak a levegőn alszik a mózesben, bent a házban szinte semmit, csak ha bevisszük levegőről.

Csak az esték megterhelőbbek, a kézbeli altatás miatt és ötletünk sincs hogyan tudnánk erről leszoktatni. Próbálkoztunk már mással, az is elkképzelhető, hogy nem vagyunk teljesen kitartóak, de eddig nem működött semmi. Csak a kézben altatás működik és mostanra már az is kezd néha körülményes lenni, előfordult már, hogy 60-70 percig kellett ringatni.



2019. nov. 21. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Dr. Dénes Ivett Anyagyere könyve segített☺️
2019. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, Békés éjszakák vidám nappalok a címe
2019. nov. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinövi.Nálunk is ez volt.Már majd leszakadt a derékkal mert nem csak kézben volt de ringatni is kellett.Pár hónapig tartott,majd elkezdtem próbálkozni ezzel: ha álmos volt leraktam az ágyunkra mellé feküdtem,beszélgettem vele majd dúdolgattam neki,simiztem az arcát,kezét. Nem jött be elsőre ,nem erőltettem,de egy idő után csak átszokott. Most 15 hónapos csak mellé kell feküdnöm és már alszik is.
2019. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is kB hasonló volt a helyzet... Majd 2 hónapos kora körül egyszerűen nem működött a dolog... Hiába ringattam el, mikor be akartam rakni a kiságyába már nyitva is volt a szeme...

Aztán édesanyám mondta, h nyomjak a szájáb egy cumit... Mondjuk az is volt egy másfél hét mire megtanulta használni... Most múlt 3 hónapos ő is és magától elalszik... Berakom az ágyába cumi a szájába kis forgolódás de már alszik is...

2019. dec. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!