Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek az jó, ha etetés...

Szerintetek az jó, ha etetés után elalszik a baba a mi ágyunkban, utána meg átviszem a saját szobájába?

Figyelt kérdés
Még csak pár napja van itthon velünk, eddig ez vált be, származhat ebből bármi hátrány később? Vagy még fél éves koráig inkább aludjon velünk egy szobában? Kicsit bizonytalan vagyok.

2020. jan. 3. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nekem nem tudom, hogy e miatt, de mikor elaludt nálunk es atvittem a saját ágyába, akkor vmi egyszer csak beutott és felkelt, onnantól nem aludt el ott, ha le is tudtam tenni felkelt sűrűn... Amint magam mellé vettem 3 4 órákat aludt. Utána evett és aludt tovább. Persze ki tudja, az se jó, ha még ébren van és úgy teszi le az ember, nekem legalábbis cunami volt akkor is...
2020. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más válik be :) gyerek függő erősen. Én sem mozgathatom miután elaludt, meg amíg pici volt szerettem is magam mellett tudni. Bízz magadban, figyeld a pici és a saját igényeid és kialakul majd. (Elvem volt h mindenképp külön fogom altatni,de megszületett, este 4x kel enni így kialakult, hogy együtt alszunk,s ez így jó mindannyiunknak)
2020. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy látom a kicsinek nincs baja ezzel a rendszerrel. Ha felébred amikor átviszem, akkor visszaviszem magunkhoz amíg el nem alszik újra. Néha kinyitja a szemét amikor atviszem, olyankor várok egy kicsit, és ha elalszik, akkor ott hagyom.

Amúgy szomszéd szoba és nyitva vannak az ajtók, általában hallom is őt. De tudom, hogy ez a közös alvást nem pótolja, nem tudom, hogy egyébként ezzel mennyire teszek rosszat neki. A mi szobankban sajnos nincs hely a kiságynak, csak a mi ágyunk fér be oda.

2020. jan. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!