Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3,5 hónapos kora óta "elromlot...

Khniki kérdése:

3,5 hónapos kora óta "elromlottak" az éjszakák. Másnál is volt így?

Figyelt kérdés
Már egy hete 7,5 órát aludt egyhuzamban, de előtte 4 hetes kora óta minimum 6-ot. Erre egyszer csak elkezdett 3 óránként felébredni. Most 4 hónapos múlt, egyre rosszabb. Nagyon sokszor felébred. Van, hogy cumival visszaalszik, van, hogy csak evés után. Volt valaki hasonló helyzezben és ha igen, mikor normalizálódtak újra az éjszakák?
2020. jan. 16. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ilyenkor a legtöbb esetben így alakul. Jön a fogzás, mozgásfejlődés. Az idő majd megoldja
2020. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nálunkis ez van! 6 hetesen végigaludta az éjszakát, de korai volt az öröm. De tényleg, este 8-9-től reggel 7-ig aludt ébredés nélkül, annyira, de annyira jó volt...fel is tettem egy kérdést, hogy mennyi az esélye, hogy így is marad? Mindenki mondta, hogy elég kevés. És tényleg, 3 hónaposan mikor elkezdett intenzíven forgolódni, egyre többször ébredt. Az én lányomnak eszméletlen gyors a mozgásfejlődése, most 8 hónapos és a bútorok mellett lépeget. 5,5 hónaposan kezdett mászni. Úgyhogy én azzal hozom összefüggésbe, mert egyre rosszabb. 3-5 alkalommal ébred most, abból kétszer eszik is - és simán bevág 250 ml tápszert, szóval tényleg éhes. Abban reménykedem, hogy ha lelassul ez az egész, jobban fog aludni. Kitartást nektek is!
2020. jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez durva, akkor te már kb fél éve nem alszol...
2020. jan. 16. 11:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan van egy alvásborulás/alvásérés nevű dolog. Pár hét és rendeződik. Az a lényeg hogy tartsd azt a menetrendet, ami eddig bevált.
2020. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Irigyellek, hogy 3 órát végig alszik a babád egyhuzamban.

Kisfiamnak jönnek a szemfogai (egyszerre mind a 4), 30 percenként megébred.

Egyébként nem tudsz ezzel mit kezdeni. Folyton változnak a babák és a szokásaik is. Egyszer csak jobb lesz, de az is lehet, hogy rosszabb. Kitartást!

2020. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es, igen, ezt én is hallottam, de valahogy az alvásérésre számítottam. :)
2020. jan. 16. 11:39
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös tudom, hogy vannak nála sokkal rosszabbul alvó babák is sajnos. De ha a foga miatt van, akkor az legalább gyorsan elmúlik, ha kibújtak! :)
2020. jan. 16. 11:40
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Igazából ez az, alvásérés😀 Hidd el vissza fog térni minden a régi rendbe, sőt még jobb is lesz utána. 8 hónaposan van még egy. Azt még én is kíváncsian várom, mert az én kisfiam most lesz 7 hónapos. De a 4 hónapos után már csak egyszer ébred éjszaka.
2020. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, hogy ezt mondod! Akkor van remény. :)
2020. jan. 16. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:
2 hónaposan egyszer kellt fel az éjszaka most 3,5 hónaposan megint sűrűbben van hogy 2-3 óránként is :/ pedig olyan jó volt hogy elaludt 9 órakor és nem kellt fel csak hajnali 3kor aztán meg csak 7 órakor
2020. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!