Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináltatok hogy átalussza...

Mit csináltatok hogy átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés

Ti csináltatok valamit az érdekébe hogy átaludja a babátok az éjszakát, vagy magatól nem kel fel?

Lassan 6 hónapos és még mindig kel éjjel 1x.De szokott mostanabán olyat csinálni hogy egész éjjel nem kel fel (csak ha mondjuk kiesik a cumi a szájából) es reggel 6kor kel fel. Olyan 8-9korul szokott elaludni.


2020. jan. 16. 20:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%
Na ja. Csak azért, hogy a nő tudjon aludni, de arra nem gondol, hogy egy pici baba meg nem csettintesre csinálja. Ezek a lwpontozok. Betanitani... KB, a kutyákat tanítjak.. És köszi, jól alszom, mert elfogadom, hogy egy új élet van mellettem, nélkülem nem megy neki, hogy pl aludjon, mert éjjel van, éjjel aludni kell.. 🤦‍♀️
2020. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Nálunk a lányom hasfájós volt, ezért 3 hónapos koráig éjszaka 3x-4x kelt. Ebben az időszakban elkezdtem az "álometetést" (nem tudom, hogy hívják magyarul), ami azt jelenti, hogy fektetés után 2-3 órával (ha hamarabb kelt, abban az időben) csak annyira keltette fel, hogy ha kellett, pelust cseréltem (csak ha kakis volt) és minimális mozgatással megetettem, cicin elaludt, majd megetettem. Mostmár 3 hónapja működik ez a rendszer, havonta max. egyszer kel hajnalban. Szerintem érdemes kipróbálni, de ha nem válik be, az sem baj és ennek is idő kell.
2020. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!