Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik?

Miért nem alszik?

Figyelt kérdés

4 hetes (pontosabban 3 het 4 nap) babám sajnos az első hét után úgy döntött,neki kevesebb alvás is elég.

A probléma most tetőzik,nappal összesen 2-3x alszik 30 percet

Éjszaka szinte óránként kel.


Nem azt várom ,hogy csak egyen és aludjon,de már nem tudom milyen nap van és milyen napszak,annyira egybefolyt minden,ráadásul egyedül vagyok vele.Mi lehet a baj?

Egyedül a hordozókendőben hajlandó talán 45-60 percet aludni egyhuzamban,de ugye attól én még leülni sem tudok,mert rögtön felkel.:(

Vagy bírjuk ki valahogy,mert ez ilyen időszak?


2020. jan. 20. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Bizony ez sokaknál ilyen. Nem hiszed most el, de el fog múlni!
2020. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez most ilyen. Ebben a korban igazából az az elv érvényesül, hogy mindegy, hogy hogyan, csak aludjon. Ha a kendőben alszik, akkor altasd abban. Én a kisfiammal egész délelőttöket sétáltam, mert csak babakocsiban aludt délelőtt. Tényleg kevés neki nappalra ennyi alvás, úgyhogy próbáld a kendővel, esetleg feküdj mellé.Annyival meg tudod alapozni a későbbi jó alvását, hogy segítesz neki megkülönböztető a nappalt az éjszakától. Éjszaka ha ébred, amennyire lehet maradjon sötét a szobában,ne beszélj hozzá.

Hidd el, az idő tényleg segíteni fog, ki fog alakulni szépen minden. Kitartás!

2020. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!