Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Békés éjszakák vidám nappalok...

Békés éjszakák vidám nappalok című könyv segített valakinek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekel engem is.
2020. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem megvan és nagyon sokat segített. Én nagyon ajánlom!
2020. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálatok mi volt a gond pontosan? Sikerült megoldani a könyv segítségével?
2020. febr. 6. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
A legelső gond az volt, hogy felcserélte a nappalt az éjszakával. Miután ez megoldódott nagyon nagyon keveset aludt napközben. Én ezekre mindig találtam segítséget a könyvében. Nagyon hasznos a 4 és 8 hónapos alvásborulások átvészelésénél is. Ami nekem még nagyon hasznos volt, hogy leírja, hogy milyen idős korban mennyi az alvásigénye a babáknak, mennyit kell aludniuk napközben és milyen felosztásban kb. Szóval nekem rengeteget számított, hogy elolvastam. Én azt mondom, hogy veszíteni nem lehet vele. Főleg azért mert ez nem egy hókuszpókusz módszer, hanem tényleg tudományosan le van írva, hogy mik a csecsemők és kisgyerekek alvásának sajátosságai.
2020. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2020. febr. 6. 21:59
 6/7 anonim válasza:
46%

El kell szomorítsalak, semmit sem ér.

Ami információ van benne, az az interneten is megtalálható.

A mi gyerekünk igazán rossz alvó (volt), és sajnos semmi nem segített, csak az idő. Kb 15 hónapos korában láttunk először javulást.

Kitartás!

2020. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. febr. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!