Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak a picivel, ha...

Mit csináljak a picivel, ha nem alszik el a saját ágyában?

Figyelt kérdés

Van egy lassan két éves kisfiam. Még nem beszél, csak pár szót ismer.


Eddig este 6-kor már aludt a kiságyában. Az altatás úgy zajlik, hogy a picit az ölembe fektetem és cumisüvegből etetem, aztán mehet is szunyókálni reggelig.


Aztán egy hete jött egy hányásos vírus. Ennek köszönhetően nappal alig akar enni, este pedig nem lehet cumisüveggel etetni, kert hiszti rohamot kap. Meg se kóstolja a tejet, így hát nem is nagyon alszik el, csak hosszas ringatás után.


Tegnap este kimászott a kiságyából életében először. Állandóan hozzánk fut be a szobába. Hiába fáradt, addig nem nyugszik, míg hozzánk be nem fut. Velünk akar aludni.


Miután elalszik az ágyunkon, azután se lehet betenni a saját helyére. Felkel és sír. Nem alszik, míg be nem jöhet közénk az ágyba.


Mit csináljak? Leszereltem a kiságy rácsait, de magától se megy be.


2020. febr. 18. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy új ágy? A nagy 2 évesen 3 éjszakát végigsírt/szenvedett, mire rájöttünk, hogy már nem kar a rácsoságyban aludni.
2020. febr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idő


A lefolyás hasonló volt


Csak itt ciciről állt le..


Este kap mást vacsira közvetlen fürdés előtt..


1,5 hónap óta ez a 3.éjjel, amikor csak reggel jön át 5 fele


Amit mi másképp csináltunk, hogy ha 2 h volt akkor 2 óra volt, de mi ágyunkban nem altattuk..

2020. febr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nagy is már a kiságyhoz? Helyette átmenetileg egy matrac, ahol össze is bújhatsz vele ha kell?
2020. febr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16honapos volt a kislanyom mikor ugyanezt eljatszotta. 3-4 napig mi se tudtuk mi volt a baja azt ahogy megerkezett az agya mar elsonap abba sajat maga aludt be egyedul. Szerintem nalatok is az van hogy mar nem akar kisagyban aludni
2020. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pici? 2 éves. Rácsoságy és cumisüveg, minek az már neki?
2020. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aludjon veletek.
2020. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!