Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy nyugodjak meg? Vagy hogy...

Hogy nyugodjak meg? Vagy hogy helyezzem át a kiságyba?

Figyelt kérdés
Két hetes kisbabám csak mellettem tud elaludni/cicin, ez engem nem zavar, csak az, hogy utána nem tudom áttenni a kiságyba, ahol ott van a légzésfigyelő. Kimennék enni, meg ilyenek, de így nem merem itthagyni a franciaágyon egyedül :( nincs semmi amiben megfulladhatna... éjjel is együtt alszunk, akkor érdekes, nem féltem... tegnap 4 órát aludtunk egy huzamban, ha nem mellettem van akkor kb semennyit nem tud. Akinek ilyen volt a babája, át tudta rakni ébredés nélkül az ágyba? Hogyan csináljam? Így enni sem fogok tudni kb. soha.
2020. márc. 8. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
szoptatòs pàrnàval ha körültennèd? apja nem jött szabira, egyedül vagy otthon? mòzeskosarad ha van, abba attenni, vagy egy tiszta kerekű/ babakocsi-papucsos babakocsiba, ès vinnèd magaddal mindnhova. vagy magadra kötve?
2020. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Ha melletted alszik, vagy ott ülsz mellette, akkor sem tudod figyelni a lélegzetét, hiába hiszed..


20 p amig mélyalvásba kerül

Akkor lehet áttenni

2020. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Én pokrócra fektettem szoptatás közben, majd amikor elaludt, a pokróc alá nyúltam két kézzel, úgy emeltem meg, és így szinte meg se rezzent a baba, amikor áthelyeztem.
2020. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most még egy hétig itthon van a férjem, ő hozza nekem az ágyba a kaját...

Az a baj, hogy megérzi a baba azt is, ha felkelek mellőle, és már nyugtalan. És bármennyire mélyen alszik, a kiságyba rakva felébred.

Kipróbálom a pokrócos megoldást.

2020. márc. 8. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is mozdíthatatlan a babám, de én otthagytam ilyenkor az ágyban és kiment3m. Szopipárnát az ágy szélére tettem.

Ha aggódsz, van pelusra csippenthető légzésfigyelő.

2020. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3 hetes a lányom!

Ha épp éhes vagyok de szopi/alvás idő érkezik akkor előre kiszedem a kaját ,hogy csak melegítenem kell és megyek mellé vissza.

Emeletes házunk van,a bébiőrt ilyenkor viszem magammal,oda vissza kontaktos !

Vagy ahogy írták előttem szopipárna köré

2020. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben a kisbabához alkalnazkodtam, mivel úgy vagyok vele hogy én inkább tudok várni, mint ő. Illetve a baba gyakorlatilag azt hiszi hogy megszűnsz ha elmész mellőle. Ez az ideológiai..

Én ágyban ettem az alvó baba mellett, ha a férjed ágyba viszi a kaját az tökéletes. Aztán ha már dolgozik, össze lehet rakni kaját mielőtt a baba aludna és úgy enni.

Ami egyébként téged meg fog menteni az a hordozókendő 🙂

2020. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Snuza pelenkára csíptethető légzésfigyelő a legjobb ilyen helyzetben. Én is paramami vagyok ilyen szempontból, de ezzel a légzésfigyelővel simán altatom magunk közt, és nyugodtan ott hagyom a franciaágyban.
2020. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak éjszaka tudtam betenni a kiságyba. Nappal mellette ettem, mert én se tudtam elmenni mellőle.
2020. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ez a pelenkás nem érzékeli a ti légzéseteket? Egyébként este próbálkoztam de mindenhogyan felkel a kiságyban, így egy órát sem aludtam :(
2020. márc. 9. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!