Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van okom félni,...

Szerintetek van okom félni, vagy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Holnap UH.

12 hetes

4 hete nem làttam.

Tüneteim az elejétől kezdve csak a mellfájdalom(bár mostmár enyhébb), ill. fáradékonyság, vizelési inger akkor is ha nem iszok sokat. Ezek mind jelen is vannak még, rosszul nem voltam.

Nem véreztem, nem barnáztam.

Egyetlen amitől tartok, hogy sokszor nem úgy eszem ahogy kéne (szinte bármit megeszek, sok édességet is, mekizni is szoktunk, nem minden nap kívánom a gyümölcsöt)

Ezenkívül sokat idegeskedtem a 8. És 10.hét között, nem tudom megmondani miért, de mindenen felhúztam magam.

Árthattam ezzel? Mármint az érdekelne, hogy ha nincs testi panaszom; vérzés pl. vagy görcs, akkor azért esélyes, hogy holnap ugyanúgy lesz szívhang?

Annyira félek, egyszer elvetéltem, de akkor a 6.héten és véreztem is.

Tudom nem vagyok normális, annyira félek ha az UH-ra gondolok, hogy sírnom kell.

Már most kivagyok, pedig tudom baj bármikor lehet..

Már attól is tartok annyit gondoltam a rosszra, remélem nem vonzottam be:'(

Mindenki nagyon várja a picit és velünk együtt örül, egy világ dölne össze bennünk...

Mensi szerint 12+3hetes vagyok.

Köszönöm a válaszokat!


2018. febr. 26. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, egyáltalán nem kell félned! A terhességek sokkal több százaléka marad meg, mint amennyi sajnos elmegy. Bízni kell, mert soká' van még a 9 hónap vége és tényleg nem szabad idegeskedned!

Boldog babavárást!

2018. febr. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Statisztika szerint 1% -nál kevesebb az esély ha már egyszer volt szivhang, hogy utánna nem lesz. Persze meg esik, de ha ennyire félsz, miért nem szereztél egy otthoni doplert?

Nekem volt 3 vetélésem, van doplerem itthon, ugyan nem a legújabb de a célnak megfelelő. Rá tudok nézni, ha megijedek. ( pl nekem sokszor görcsöl.) 12h1napos kismama

2018. febr. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A baj h ilyen korán a Dopplerrel sokszor nem a babát hanem a saját erek hangjat hallja az ember. Ilyen picinek nem igazán lehet meg ilyen eszközökkel megtalálni a babát. Vedono se nezi csak 24ik héttől doplerrel.


Nyugi semmi baj nem lesz. A tünetek semmit nem jelentenek. Első babával sose éreztem semmit Uh én állandóan azt hittem mar nem is el... hat ma mar 14 honapos kis vacak és imádnivaló kis bolod:)

2018. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!