Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek a babája még 10 hónapos...

Akinek a babája még 10 hónaposan is másfél óránként kelt éjjel, nálatok mikor javult a helyzet? Szuperanyuk soha nem ébredő babákkal és sírni hagyók kíméljenek.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 06:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Amikor már csak tapszert kapott és át álltunk a mű időre étkezésre. Kb 4 hónapos volt
2020. ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Amikor abbahagytam a szoptatast, 1 ev 4 honapos kora korul.
2020. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdett járni

13 hónaposan

16 hónaposan jött a szepa

Csak 2 szer kelt cserébe nem

Aludt vissza 1,5 órát a 2.-nàl..

Ez 1 hónap volt..

Majd 2 hónap múlva visszatért, de ennek lelki oka volt / 36 hetes terhes voltam/

Megszületett a tesó attól a naptól átalussza az éjszakát , most 21 hónapos

2020. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2,5 évesen kezdett éjszakát átaludni. 2 éves korában abbahagytam a szoptatást, attól vártam a megváltást, de nem jött, meg kellett rá érnie.
2020. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Ezt orvosnak mondtad?Mert még egy kisebbnel sem normális h.másfél óránként kel,nem még egy 10 honaposnál.
2020. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Orvos azt mondja normális. Cici függő. Nappal és este is így altatom, idővel egyre nehezebb lett letenni is. Ha lenne második baba, nem így altatnám.

Köszönöm a válaszokat!

2020. ápr. 21. 09:34
 7/20 anonim ***** válasza:
Elég fárasztó lehet. :/ Akkor szerintem sajnos ő ilyen rossz alvó!Anyám azt mondja hogy én még 2 évesen is sokat fent voltam éjjel.Reméljuk a tiéddel nem így lesz.
2020. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40 percenként max 1 óránként ébredt bőven 1 éves kora után is.Nálunk az áttörést az összes fogának a kibújása hozta.2.5 éves most tartunk ott, hogy altatás után kb 1 órával egyszer vissza kell altatni ,de utána végigalussza az éjszakát.
2020. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

5.


Ez lehet normális.Főleg mert mozgásfejlődés és fogzás is belejátszhat, akárcsak az idegi érés.Mi hordtuk a gyereket minden fele.Kutya baja.Eddig tartott míg ,,beállt" az alvása.

8 voltam:)


Kitartás kérdező.Lesznek azért jobb napok,éjszakák is.Legalábbis nálunk is voltak 1 éves kora után.Nagyon fárasztó és kimerítő, aki nincs benne tartósan elképzelni se tudja mennyire leamortizálja az embert minden értelembe.De jobb lesz, gondolj erre mindig, ha épp nagyon fáradt vagy.

2020. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy nem egyedi az esetünk. Valahogy engem körbe vesznek a max 6 hónaposan minden éjszakát átalvó babák,kisimult arcú, pihent anyukájukkal. Akkor továbbra is 7-kor fekszem le a gyerekkel és az életben maradásért játszom 😅

Köszönöm a válaszokat!

2020. ápr. 21. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!