Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek a babája még 10 hónapos...

Akinek a babája még 10 hónaposan is másfél óránként kelt éjjel, nálatok mikor javult a helyzet? Szuperanyuk soha nem ébredő babákkal és sírni hagyók kíméljenek.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 06:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kitartás :) Nekem is cici függő volt, ahogy abba hagytuk a szoptatást átaludta. 2 éves kora után. De 1.5 éves korátòl csak 2-3 òránként kelt fel. Az már meg se kottyant. :D Most ismét babát várok, remélém máshogy alakulnak a dolgok.
2020. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Bátor vagy 😅 Én mindig kettőt szerettem volna, de ezt nem hiszem, hogy mégegyszer végig tudom csinálni.

Boldog babavárást!

2020. ápr. 21. 15:19
 13/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Hogy alakult az alvásotok? Így egy év távlatában.
2021. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Végülis 16 hónapos koráig volt anyatejes. Akkor elválasztottam a jobb éjszakák reményében és azóta szinte minden éjjelt átalszunk.

Az egész család életminősége javult ezzel 😅

2021. ápr. 19. 15:42
 15/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megírtad.

És most miként vélekedsz a második babarol?

2021. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Mindenképp megvárjuk amíg a kislányom ovis lesz, mielőtt tesót tervezünk.

A második babával kezdetektől együtt aludnék, szerintem így sokkal könnyebb, mint mindig felkelni hozzá.

És most nem leszek népszerű, de rövidebb ideig szoptatnám. Legalábbis éjszaka.

2021. ápr. 20. 22:38
 17/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy őszintén válaszoltál!
2021. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen 😊 Nehéz időszakban vagytok talán?
2021. ápr. 22. 13:27
 19/20 anonim ***** válasza:

Mondhatjuk! 😅

7 hónapos, órankent, két óránként ébred. Vannak jobb éjszakák és vannak szörnyűek, akkor a fél órankénti kelés is előfordul.

Nem az ébredéssel és a szoptatással van problémám. Csak sokszor nem is éhes, nem azert ébred, nem is kell a cici,valamint van hogy nehez visszaaltatni, csak forgolódik kinlodik.

4 hónapos koráig semmi gond nem volt, utána romlott el. Alvasborulas...

Várom a végét.😅

2021. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Kitartás 😊 nagyon együtt tudok érezni 😅 Szinte ugyanez volt nálunk is. Az én kislányomnál is 4 hónapos korában kezdődött.

Csak annyit tudok mondani, hogy hamarosan jobb lesz. Minden jót kívánok Nektek!

2021. ápr. 23. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!