Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Elválasztás után hogy alattad...

Elválasztás után hogy alattad el 1,5 éves babádat?

Figyelt kérdés

A KÉRDÉS CSAK AZOKHOZ SZÓL, AKIKNEK CICIN ALUDT EL A BABÁJA!


Lányom 16 hónapos, kb 1,5 éves koráig tervezem szoptatni. Csak kizárólag cicin tudom elaltatni este is és napközben is. Ti hogy csináltatok miután már nem volt cici?


2020. máj. 2. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Simogatással:)
2020. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A leválasztás előtt elkezdte az apja altatni.. előtte kapott pici cicit más helyzetben / nappaliban/

Amikor siker volt, én is altattam..néha kellett cici de már alvás előtt.. de fokozatosan elhagytuk

2020. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem én akartam elválasztani, őt kezdtem zavarni, nem tudott már úgy elaludni, hogy itt voltam mellette/alatta. Kipróbáltam, hogy mi van, ha csak beteszem az ágyába és mese után otthagyom. Szépen elköszönt, 5 perc múlva aludt. Azóta is egyedül alszik el. 😊
2020. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy nem szoptattam este, képes volt egyedül elaludni. Nagyon meglepődtem én is. :D 15 hónapos volt.
2020. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont 16 hónapos volt a lànyom mikor volt egy megfàzàsa ezàltal lett egy bedugult orra így mivel nem kapott rendesen levegôt szopizàs közben ( porszívózva is volt pedig elötte mindig ) meghànytatta magàt a tejjel. Annyira rossz emlèk maradt meg neki, hogy az volt az utolsó szopija. Magam sem hittem el de onnantól alszik el magàtól az àgyàba. Eleinte mèg ott kellett àllnom az àgya felett mîg elaludt, de màr ez sincs. Most 2,5 èves.?
2020. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2,5 èves. Kèrdôjel nèlkül
2020. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mintha csak én tettem volna fel a kérdést. :D Szintén 16 hós a gyerekem, és másféléves koráig szeretném szoptatni, ő is cicin alszik el, éjszaka apukája egyáltalán nem tudja elaltatni, napközben meg másnak hol sikerül, hol nem (annyi a különbség, hogy nekem kisfiam van :) ). Nagyon cicifüggő, maga is megkeresi, ha szopizni támad kedve, éjszaka is 2-3 alkalommal felkel, akkor sokat kortyol belőle, bár az utóbbi napokban próbálom csökkenteni a szopik számát, (lekopogom, jól haladok), de félek, hogy nehéz lesz teljesen leválasztani. Napkõzben 1-2 alkalommal cicizik, ez így nálunk már haladás, csak sajnos az éjszakák tudnak még kautikusak lenni. De semmiképp egyik napról a másikra akarom leválasztani, próbálom fokozatosan leállítani róla.
2020. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apa altatta úgy 1 hétig. Utána már tőlem sem kérte. 😊
2020. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!