Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Más is külön ágyban altatja a...

Más is külön ágyban altatja a gyereket kezdettől fogva?

Figyelt kérdés
Nem veszitek ti se át a közös ágyba?

2020. máj. 24. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk teljesen külön szobában alszik, nekünk így vált be. Majd meglátjuk, hogy a kistesónál mi lesz.
2020. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Volt az elején pár este amikor a férjem vele aludt az ő szobájában, de amúgy külön ágyban alszik. Olyan is volt, hogy magam melle vettem és amikor melyen bealudt, áttettem.
2020. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Folyton változott az altatása. 3 hónapos koráig a kiságyban aludt el. 4-6 hónaposan mellettem aludt el és átraktam az ágyába. 6-9 hónaposan csak velem volt hajlandó aludni éjjel nappal. 9 hónapos kora óta megint egyedül alszik el a kiságyban, még altatni sem kell. Most 15 hónapos, még így alszik. Hamarosan kap egy nagy ágyat, gondolom akkor megint lesz változás.
2020. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Igen. A matracunk minden mozdulatra hullámzik, ha mellettem alszik, moccanni se lehet. Szerencsére sose volt gondja a saját ágyban alvással. Egy szoba, de külön ágy.

Reggelente veszem csak magam mellé, amikor ébred, mert akkor kap cicit és van, hogy még visszabóbiskolunk kicsit.

2020. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Sőt, külön szobában.
2020. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Elejétől fogva kiságyba van szoktatva. Se babaöböl se velünkalvás. Viszont egy szobában van velünk egy éves koráig.
2020. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Én szoktam reggelente bűnözni, amikor már sokszor kel akkor inkább magam mellé veszem + szeretek összebújni vele :)
2020. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Első perctől külön ágy és külön szoba, ebből nem engedtünk. Nekünk is kell egy is privát szféra.
2020. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 khniki ***** válasza:
90%
Babaöbölben aludt az elején. Egy időben reggel vettem magamra, hogy aludjon még egy órát, de úgy kifejezetten nem aludt velünk soha. Külön szobába 4 hós korában került.
2020. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom mit kell lepontozni azon, hogy hogyan alszik a babám. Talán hazudok? :D
2020. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!