Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig tudtátok a 60x120cm-es...

Meddig tudtátok a 60x120cm-es kiságyban altatni a gyerekeiteket? Mennyi idős korban és mire váltottatok?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 23:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még nem volt 1 éves, amikor cseréltünk. Nem a hosszával volt baj, hanem a szélességével. Ő sokat forgolódott és állandóan koppant szegény. Igazából mi csak egy 70x140-esre cseréltünk, mert azt kaptunk egyet a születés előtt, de végül kezdésnek nem azt raktuk össze.
2020. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagylányom 3 éves volt, amikor lecseréltük, a fiam 2 éves, a kislányom pedig 2 és fél éves.
2020. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12 vagyok


Nálunk ilyet kapott mindhárom gyerek: [link]

2020. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
11-es! Igen, nekem a szélesség tűnik kevésnek. Az én kisfiam nem forgolódik éppen olyan sokat, de mocorog és néha hallom a másik szobából hogy neki esik a rácsnak szegény. Egyébként még biztos fogjuk használni, de szerintem 2-2,5 éves kor körül le kell majd cserélni. Én sem szeretnék szűk helyen aludni, neki is igyekszünk majd kényelmes helyet teremteni :)
2020. júl. 7. 12:00
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi egy éves korában cseréltük le az ikes rácsos ágyat erre: [link]

Sima junior ágy, leesésgátlóval. 70x160


Az ok az volt, hogy önálló volt a fiam, nem igényelte már a rácsos ágyat. Amikor felkelt lemászott az új ágyról (vagy még vásárlás előtt rokonoknál az ágyból), amikor fekvés volt, ott maradt, nem jött ki, tudta, hogy alvás van. Ha utóbbi nem működött volna, akkor még egy ideig a rácsosban marad, de szerencsére kényelmesebb lett így mindenkinek, ő sem várt ránk, hogy átmenjünk hogy kivegyük. A leesésgátló pedig segített, hogy ne pörögjön le a földre.

2020. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!