Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4,5 hónapos babám 16 órát...

4,5 hónapos babám 16 órát alszik egy nap. Ez nem túl sok? A gyerekorvos szerint ez teljesen rendben van.De az újszülöttek alszanak ennyit.Nektek mennyit alszik a babátok?

Figyelt kérdés

#alvás #4.5hónapos
2020. júl. 13. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Sok a 16 óra alvás a 4,5 hónapos babának
Nem.sok a 16 óra alvás
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van. Az enyém ennyi idősen kb. 14-15 órát aludt. Örülj neki amíg ilyen jó alvó,lehet vissza sírod ezt az időszakot. Lassan jön a fogzás,remélem nem zavar majd be.
2020. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soknak nem sok, de nekem nem aludt ennyit. Amikor többet aludt, mindig azt hittem beteg lett :D de szerencsére nem.
2020. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy baj, az csak jó, ha jókat tud aludni. Az én fiam is 4,5 hónapos, este 9kor alszik, 1x kel enni 5-6 fele, és alszik tovább 9ig. Ez kb 11,5 óra. Plusz nappal van olyan is hogy képes 3 órát egybe lealudni, és szokott még fél-1 órákat mellé. Nekünk is átlag 15-16 óra alvás van :) Mondjuk most picit borul a fogzás miatt.
2020. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nem aggódom🙂
2020. júl. 14. 06:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Atyaég a gyerekorvos nem tud megnyugtatni, de egy idegen meg igen.Ez komoly?
2020. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!