Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Jó estét Van egy 17 hónapos...

Jó estét Van egy 17 hónapos kisfiam, és megörülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a 17 honapos fiam az kb 2 hete Torka szakadtálból üvölt az Esti altatásnál,

Öszintén megmondva sejtelmem sincs hogy miért.

Egy nap egyszer alszik és elég jól mentek a dolgok mostanáig.

Ebéd után alszik egy jó 1,5-2 órát.

Mikor felkelt akkor éhes, és adok neki valami ennivalót, amot kér azt adok. Játszik egyet apával vagy velem,

És mikor a fürdetés van este semmi baj nincs , vacsi van akkor sincs még baj, na de mikor az altatás van, akkor üvölt mint akit nyúznának,

És képes voltam vele fent maradni majd éjélig vagy 1 óráig. De már nem akarom ezt......

Dokinál voltam vele, semmi problémája nincs a fogzáson kívül 12 foga van kint. De azt hozzá teszem nem viseli meg a fogzása.

De akkor sem értem hogy mi ez. És mikor úgy van hogy nem akarom hogy sírjon, kiveszem az ágyábol, és jászik.

Kérlek segítsetek. Köszönöm.

Aki már volt ebbe a cipöbe az kérem mondja el mit tett akkor.


2020. júl. 25. 22:28
 1/10 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a helyesírásomért, kicsit fáradt vagyok, hisz még most is fent van a fiam.....

Hajnalban elalszik, és már fent kukorékol 5:30-6:00 kor. 😴

Kivagyok merülve

2020. júl. 25. 22:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

elsőre is nyugi...elmúlik .

Mikor van az az egyszeri alvása?Van valami az életetekben ami miatt borult?Nekem mindig azt mondták vagy a fogzás okozza a nem alvást ,vagy valamilyen fejlődés van.Mozgás ,beszéd stb

2020. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia. Az egyszeri alvása az kb 12:20 körül van
2020. júl. 25. 22:47
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem. Vagy is a Párom az hetente jár haza, mert messze dolgozik, itt belfölfön van. Hétfőn elmegy és pénteken vagy Szombaton jön haza.de ez már régóta igy megy, mióta megszületett a fiunk
2020. júl. 25. 22:48
 5/10 Reni 28 ***** válasza:
100%
Szia! Mi is így jártunk másfél éves korában, előtte a kezemben aludt el, olyan 10-11 körül, ez is későn van, de legalább aludtunk. Aztán egyik este nem akart aludni, üvöltött mint akit nyúznak, ez ment pár napig, az alvása szépen tolódott ki, akkor már éjfél körül aludt el, és mivel az apja reggel kelt a munka miatt, így megvártam hogy ő jöjjön az ölembe hogy aludni akar. Később már 2 körül aludt el, és egy idő után már volt olyan hogy reggel 6 körül,és aludtunk 3-4 órát, ráadásul délután nem is aludt. Volt olyan hogy egész éjjel sírt a fáradtságtól, de aludni nem akart. A szomszédok már azt hitték hogy öljük (panel). Végül elvittük orvoshoz, ő mondta hogy kell egy fix napirend, addig csak a fürdetés volt fix. Így este 7-kor fürdött, utána beraktam az ágyába, olvastam neki pár mesét, és szépen elaludt. Azóta annyiban változtattunk hogy utálok korán kelni, reggel 8-fél 10 között kelünk, és délután nem alszik, így este 8-kor kidől. Nyilván ez fog változni ha megy majd oviba
2020. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5#

Köszönöm szépen a válaszod. Akkor a tiéd sem volt egyszerű.

Nem sokára altatás, és öszintén mondom, tartok tőle. 😦

2020. júl. 26. 19:09
 7/10 Reni 28 ***** válasza:
5-ös vagyok, igen nagyon rossz volt, átérzem hogy mit érzel, nekem is gyomor görcsöm lett ahogy közeledett az este
2020. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5#

Tudsz adni valami tanácsot? Mit csináljak vele? Vagy hogy hogyan csináljam? Teljesen kifogytam az ötletekből. 😧

2020. júl. 26. 19:49
 9/10 A kérdező kommentje:

5#

Nálunk is van teljesen jó napirend.

Reggel felkel olyan 7 óra körül, tisztába teszem, reggeli,

Délig játszik, utána ebéd, ebéd után meg alvás, és a fürdésig meg játszóterezünk vagy a kertbe vagyunk..... Tehát meg van a Napirend.

2020. júl. 26. 19:52
 10/10 Reni 28 ***** válasza:
Esetleg próbáld meg hogy olvasol neki mesét, vagy aludjon el melletted az ágyban, és utána rakd be a saját ágyába. Nálunk most ez működik hogy mi ágyunkban alszik el, és én mellette ülök, miután elaludt utána rakom az ágyába, de sajnos hajnalban jön közénk, most erről próbálom leszoktatni
2020. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!