Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisfiam cicin alszik el...

Nikica3 kérdése:

Kisfiam cicin alszik el mindennap ebéd után és este! Hogyan tudnám elaltatni cici nélkül? Cumit és a cumisüveget elutasítja!

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Ez teher neked ,hogy változtatni akarsz ? Milyen idős ?Ringatni/simogatni próbáltad?Halkan fehér zaj ...Az enyém is így alszik ,vagy babakocsiban /hordozóban .De minél kisebb annál jobban igényel.
2020. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Lényegtelen hogy miért!

Nappal másfél óra séta után el alszik, de este nem

2020. júl. 26. 22:13
 3/15 A kérdező kommentje:
Sok mindent próbáltam már
2020. júl. 26. 22:13
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi idos? Nem lenyegtelen, mert mashogy lehet errol leszoktatni egy 6 honapost egy 2 evest. Hanyszor alszik?
2020. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Derjaderja ***** válasza:
100%
Igen, az életkor fontos lenne.
2020. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

17 hónapos!

Viszont lényegtelen, hogy miért akarom le szoktatni

2020. júl. 27. 06:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy percig nem akartalak megbántani a kérdésemmel.Sőt ...néha én is besokaltam ,igazából azért kérdeztem mert nálam úgy volt, hogy 1éves koráig amikor azt mondtam elég ,próbálkoztam mással nem vált be, mert igényelt. Amikor már nagyobb lett kibéreltem egy Adamo hintát és abban aludt vagy magam mellé tettem és simogattam a kezét. Semmi rossz szándék nincs bennem ne vedd annak amit írtam.
2020. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Derjaderja ***** válasza:

Én lányom 18 hónapos, és ő is nagyon ragaszkodik a cicin elalváshoz. Én nagyon lassan szoktatom, úgy hogy hozok más rituálét, bekuckózunk kónyveket nézegetni, iszogatja a tejitalt, aztán a cicizéshez hallgatunk mesét. Eddig nem lehetett ilyeneket merr fúrdés után azonnal ciciért ordított.

Illetve éjszaka már a legtöbb esetben simire visszaalszik.

Érdemes neki magyarázni, már többet megért, mint gondolnánk. Pl én szoktam mondani, hogy anya dereka fáj így, már eleget cicizett stb.

2020. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jah 17 honaposan mar siman. En 1 evig szoptattam mindkettot. Bar en idaig el se jutottam, h cicin aludjon el csak, max kicsi pici babakent, akkor igen. Hat ezt mar en se akarnam kerdezo. Minden gyereknel mas valik be. En epp most hagytam el az esi elalvos szopit a mindjart 1 evesemnel, sima ugy volt. Ugynanugy beultunk a fotelbe, csak vizet ivott cici helyett. Enekeltem neki egyet, olelgettem, puszi, jo ejszakat, agyaba beraktam es kijottem. Ha sirt volna visszamentem volna, nem alvastreningelem a gyereket, de lemertem, kerek 17 masodpercet sirt, aztan alvas. Ez mostmar 3 napja van igy, szoval sztem ez sikerult. Jovo heten az utolso ejjeli szopit is elhagyjuk. Nappal babakocsiban alszik mindig kint a teraszon vagy amikor a tesojaval megyunk jatszira, kozben elalszik. A tied csak 1x alszik mar igaz? En ennyi idos koraban mar beszoktattam h az agyaban aludjon el egyedul delutan.
2020. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Cumit, cumisüveget elutasítja amikor altatni akarom!

Ő addig sír a kiságyban amíg ki nem veszem, pedig sokszor eljátszik benne!

Ebéd után szoktam kocsiban altatni, másfél óra múlva el is alszik, de addig lejárom a lábam és esős időben nem lenne séta!

2020. júl. 27. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!