Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy tudtok együtt aludni a...

Hogy tudtok együtt aludni a gyereketekkel?

Figyelt kérdés
Mármint egy ágyban? Nekünk az ágy mellett van a kiságy. Reggel kivettem a babát de még visszaaludtunk. 9 hónapos. Illetve ő. Mert hogy engem folyamatosan beszorított. Ha arrébb mentem, jött utánam 😂 aztán keresztbe vágta magát. Gondolom, akik egy ágyban alszanak ott nem ilyen a baba?
2020. nov. 1. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
De, ez ilyen. Az egy ágyban alvás elsősorban a gyereknek jó, nem az anyának :)
2020. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Sose tudtam együtt aludni velük. :)
2020. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan így működik nálunk is. De inkább ezt választottuk mert olyan sokat ébredt még 8 honaposan is... pedig három hónapos korától egyáltalán nem evett éjjel. És nem bírtam mar tovább hogy nem alszom. Még így is sokkal pihentetőbb az éjszaka hogy közben szétrúg, de ha ébred akkor csak odafordulok kis simi és alszunk is tovább. Magam is rossz alvó vagyok, szóval azzal hogy felálltam és odamentem megsimiztem teljesen felébredtem, nem tudtam visszaaludni. Így nálunk az együttalvás vált be minden nehézsége ellenére.
2020. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Körbe van polcolva párnákkal. Eredetileg csak azért, hogy le ne kússzon, de később kettőnk közé is tettem párnákat, mert mindig befúrta a fejét a hónaljamba 😅 Ő megébredt az anyatej illatára, engem meg csiklandozott a haja 🤪
2020. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Szerencsére újszülött kora óta külön agyban alszik. Most 21 hónapos, de megesik, hogy éjszaka átjön hozzánk és ott alszik köztünk. Az esetek többségében kiszorít az ágyból.
2020. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja, akkor minden gyerek ilyen ezek szerint. Én kis naiv azt hittem, vannak nyugis gyerekek.
2020. nov. 1. 22:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ha a férjem nappalos, hajnalban magam mellé szoktam venni. 13 hós. Iszonyat sokat mocorog, de nem fúrja belém magát. Max hozzám bújik
2020. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Mindenki a sajàt àgyában alszik
2020. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kérhetnénk, hogy a külön alvás pártiak ne jöjjenek ide lepontozni és elárulni, hogy külön alszanak? Egyértelmű, hogy a kérdés nem nekik szól.
2020. nov. 1. 22:54
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
En fekve tudok vele aludni, de a viccet félretéve nekunk babaöböl van az ágy mellett. Nem ilyen szokvanyos kicsi, hanem kisagy meretu. Csinaltattuk. A gyerek szabadon tud benne ki-be kozlekedni. Altalaban reggelre keresztben van o is. Vagy a labai vannak rajtam, vagy a fejecskeje az enyemnel. En megszoktam mar igy, nekem sokkal kenyelmesebb vele aludni.
2020. nov. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!