Nappali altatás?

Figyelt kérdés
3 hónapos a fiam, éjjel nagyon jól alszik,12 óra alatt 1 max. 2 alkalommal ébred. ( este 7-től reggel 7-ig), van esti rutin,kiságyban alszik egyedül. Nappal viszont egy kínszenvedés az alvás. Figyelem mikor álmos, elalszik székben ringatva 5 perc alatt, majd fél óra múlva kel és innentől kb. 10 percenként felsír. Bemegyek, ringatom,visszaalszik, leteszem. Ezt kb.1 hónapja csinálja. Levegőzünk napi 2x, akkor rövidet ( fél óra) alszik. Délután 4-5-re fáradt, mint a güzü, nem elég pihentetőek a nappali alvások,viszont akkor már sehogyse tudom elaltatni lefekvésig... Tippek, ötletek?
2020. nov. 9. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Igaz, nekem 5 hónapos, de sokáig volt ez, sőt még mindig kínlódunk a nappali alvással. Estére már sehogy nem jó nekiy mindenhogy csak nyűglődik. Egyedül babakocsiban, vagy autóban tud akár több órát is aludni! Vagy mei tai hordozóban, de azt csak akkor szoktam, ha nagyon rossz idő van és nem tudunk elmenni sétálni. Vagy a másik a cicin alvás. Fekve szopizik, megvárom még elalszik rajta, sunyiban kicserélem egy cumira, és kb 20 percet alszik így. Nem sok, de az is valami. Nappal nem szeret a kiságyában aludni. Éjszaka viszont ott alszik szépen.
2020. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam és a védőnőm is azt mondta, hogy ha naponta van egy hosszabb alvás meg több kisebb az rendben van. Nem lehet azt várni, hogy órákat aludjon napközben. Egyre többet van fent a baba, ahogy növekszik. Nekem 4hónapos múlt, napközben 3-4-szer alszik. 30perceket vagy max.séta közben 1-1,5órát. Éjjel eddig ő is jól aludt, de a 4hónapos alvásváltozás elérte..
2020. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De tuti,hogy álmos. Látom rajta. Csak nem alszik. És nem értem,miért.
2020. nov. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!