Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Változni fog ez még?

Változni fog ez még?

Figyelt kérdés
9 hónapos a lányom. Mostanában megint 2-3 óránként kel szopizni éjjel, de nem is ezzel van a legnagyobb baj, hanem hogy fél nyolckor lerakom aludni, akkor az 5 órási ébredésnél már kipattan a szeme, és nem lehet visszaaltatni. Én ezt mán nem bírom, kB semmi életem nincs, nyolckor én is megyek az ágyba hogy ne legyek zombi... Akiknél volt ilyen időszak, ott ez változott később?
2020. nov. 20. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek rakod le fel8-kor? Egy 9 hónapos már elég nagy, ha nem akarsz 5-kor kelni próbáld későbbre tolni az alvást.
2020. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel már csak kétszer alszik, és legkésőbb 3kor kel a délutáni alvásból, fél 8ra pont hullafáradt.
2020. nov. 20. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat nem is mondtam hogy egyik pillanatról a másikra fog menni. De akkor ne csinálj semmit, ha neked így jó.
2020. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam kb 11 hós korától csak 1x aludt napközben kb 3 órát. Éjjel pedig 10 órát végre felkelés nélkül. Szerintem nap közben sokat alszik ezért elég neki kevesebb éjjel.
2020. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

9 hónapos lesz jövőhéten a lányunk. 7-8 között kell, 10-10.30 között kezdődik a délelőtti alvása, kb 35-45 perc. 11-15 között fent van és 15től alszik 1,5-2 órát. Így fél9-9ig fent van. 8kor van fürdés. Az hogy éjszaka hányszor kel, változó.

Próbáld kitolni, ahogy az 1-es írta. Illetve teljesen sötétíts be, bár hajnali 5kor még nincs világos... Nálunk egy matracon alszik és nagyon cuki, mert amikor már reggel ébred és én még nem akkor is csak elszöszöl a szobában. Ilyenkor általában arra kellek, hogy cukin dumál a dolgoknak.

2020. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mai nap úgy nézett ki, hogy 5:40kor kelt próbáltam visszaaltatni, de sehogy nem sikerült... 8kor visszafeküdt, 9:45-kor kelt, erre délben megint kidőlt... Mondom jó, akkor ez egy három alvásos nap lesz, nem probléma, szokott ilyen lenni. Erre nem bírtam már lerakni, mostmár kihúzzuk estig... Nem értem mi van, miért alszik így össze vissza, amikor eddig tök szép rend volt.
2020. nov. 20. 16:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja 1ig aludt csak délután.
2020. nov. 20. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi történik, ha az éjjeli ébredést megelőzve, cumit adsz neki, mielőtt még teljesen felébredne? Már, ha szokott előjele lenni az ébredésének, pl. félálomban nyöszörög? Ez nagyon durván hangzik, hogy 9 hónaposan még etetsz éjjel 2-3 óránként... Én 4 hónapja nem aludtam ki magam, és már most totál kész vagyok. Szóval együtt érzek veled. Nálunk annyival könnyebb, hogy éjjel felriad sokszor (4 hónapos), de nem az éhségre. Cumival alszik vissza.
2020. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as: nem éhség miatt kell szopiznia, hanem mert megébred és még nem elég érett az idegrendszere hogy visszaaltassa magát. Cicin megnyugszik és megy minden tovább.
2020. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!