Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy a francba altatjátok az...

Hogy a francba altatjátok az 1 éves gyereketeket?

Figyelt kérdés
A lányom 1 eves múlt és csak a nagy ágyon hajlandó elaludni. Mindig magának alakitgatta az alvási szokásait módszereit mi pedig alkalmazkodtunk hozzá. Egy ideje a nagyagyon alszik el csak de kicsinál hogyan...nem képes szépen lefekudni es ossze bújva elaludni...neeeem...helyette allandoan le akar mászni az ágyról (amit mar ilyenkor nem hagyok) csak megyen,vergődik sehogy sem jó...nem értem...nagyjából van rutin az esti mindig ugyan az mégsem lehet normálisan elaltatni. Bocs a hangsúlyert de egy 1 órás altatás után vagyok

2020. nov. 23. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet, hogy mèg nem faradt elèggè? Nekem egyèbkent egy èvesen mèg mellen aludt el.
2020. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Másszon le. Szépen bele a kiságyába.
2020. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

"Mindig magának alakitgatta az alvási szokásait módszereit mi pedig alkalmazkodtunk hozzá. "



Na itt rontottátok el.

Minél hamarabb megszokja a saját helyét, később annál könnyebb lett volna a dolgod.

2020. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem simán csak nem álmos még. Próbáld meg később lerakni vagy ha azt nem akarod korábban kelteni reggel. Nem fog örökké 11-12 órát aludni éjjel (meg ha csak megszakításokkal is)
2020. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Meg volt szoktatva a kiságyba...3 honapos korától egyedul aludt el ...csak aztan 6 honaposan jött a durva mozgásfejlődés es allandoan felallt, felült...az h alkalmazkodtunk hozzá annyit jelent h mikor ringatni próbáltam es o ordított akkor próbáltunk más alternatívát találni...



Amugy még azt akartam kérdezni h ti teljes sötétben altattok vagy kislámpa melett?

2020. nov. 23. 21:32
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk kis éjjeli fényünk van az arra jó hogy ne ess át semmin.

Nalunk amúgy most az a rutin, hogy van ez a Disney hangoskönyv. Minden este meghallgatunk egy ilyet. Beteszem a kisagyba már sötétben és elinditom. A vilagosban mese nem volt jó, mert bár szereti alvasra nem ösztönzi. De így ez nekünk bevált.

2020. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Látom, lepontozták a jogos megjegyzést.... :-D
2020. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi sötétben altatunk, nekünk az vált be. Vacsi, fürdés még egy kis közös játék, utána beviszem az ágyába, mesét mondok neki, közben simogatom. Ha kész a mese, akkor hagyom egyedül elaludni.

Nekünk is voltak kemény időszakok, pl folyton ki akart szökni a szobájából, de következetesen visszavittük. 2 cudar hét után nem próbálkozott tovább.

Nem lehet, hogy tényleg nem fáradt még vagy játéknak gondolja a le-fel mászkálást? Megy a tévé a háttérben? Túl korán akarod letenni aludni?

2020. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk van esti rutin és kizárólag a saját ágyában alszik. Ringatva altatom a karomban még, ezt igényli. Amikor bóbiskol, de nem teljesen alszik, leteszem a kiságyba.
2020. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Nekem cicin aludt el 2 éves koráig. Lehet lepontozni, de addig szopott.


Azért volt így jó, mert elaludt, letettem.

2020. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!