Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hónapos kislányom nagyon...

6 hónapos kislányom nagyon sokat kel éjszaka, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Olyan 2 hete kezdte ezt, nem tudom mitől, van hogy óránként felkel, vagy 2 óránként. Néha csak csukott szemmel nyöszörög, nagyon kapálózik, ha nem veszem fel, egyre hangosabb, és átmegy brutális sírásba. Ha felveszem, szinte 5 perc alatt vissza is alszik. De 1 óra mulva megint.. Hulla vagyok ettől, valaki bármi tipp? Kinek mi vált be? Éjszaka csönd van nálunk, egy pici éjszakai fény van, nem beszélgetek vele ha felveszem, nem kezdek el játszani meg ilyenek.

2020. dec. 5. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lesz. Pont ugyanez bolt nálunk is és most rendeződik kicsit.

Most 7kor fekszik, 11kor felébred, etetés, visszateszem és 5kor kel legközelebb, na akkor lelőhetetlen, és egyikünk jatszik vele egy órát, viszont tök hamar álmos lesz szóval 7kor fekszik vissza egy extra órára.


6 hós koráig átaludta az estéket.


2 hét alatt rendeződött ilyen elfogadhatóvá.


A mozgásfejlődéssel lesz ez kapcsolatban mert amint elkezdett kúszni, jöttek a nyugtalan éjszakák.


Úgy forgolódik mint a ringlispíl néha a kiságyban.

2020. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mozgásgejlődés vagy a foga is jöhet esetleg már.
2020. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor lehet a mozgásfejlődés miatt, nagyon kínlódik a kúszással, nem sikerül még neki.

Akkor remélem rendbejön lassan :)

2020. dec. 5. 09:51
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a fiam, 5 hónapos korától óránként kelünk. Ez van.
2020. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azigen. Akkor nem mindenkinél múlik el.. kitartást!
2020. dec. 5. 11:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Nekünk már 4 hónapja tart 6 hos kora óta. Fog aztan mozgásfejlődés aztan megint fog aztan megint mozgás. Dobálja magat, nyoszorog.
2020. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2 éve tart a folyamat nálunk 😂
2020. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És hogyan tudjátok visszaaltatni? Van valami különleges "óhaja" éjszaka? :)
2020. dec. 10. 16:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Én pelenkát cserélek, megetetem, általában ebbe bealszik, ha nem akkor csatosban magamra teszem, billegek vele 10 percet félálomban, közben dúdolok, és leteszem. Után egy órát forgolódok, mert nem tudok visszaaludni.
2020. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Az enyém még szopizik éjjel 1-2 alkalommal. Nem sokat, csak párat beleszív, majd visszaalszik. De azért is csinálja ezt még, mert kénytelen most velem aludni.

2020. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!