Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nappali alvás tippek 6 hónapos...

Nappali alvás tippek 6 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Csak cicin tudom elaltatni, és ugye akkor jól is lakik, szundít egy kicsit. De, így nem tudom neki adni a püréket, mert mikor felkel nem éhes. Ha alvás elött akarom neki adni, akkor meg azért nem eszik, mert már nyűgös, fáradt, nincs türelme.

Így mikor adjam neki a püréket?

Alvás után olyan nyugis, akkor kellene, de nem tudom máshogy elaltatni, mert szinte küzd az alvás ellen.

Próbáltam már: összebújva susorogva, popsit paskolva, ringatva mindenféle pózban, ott hagyom a kiságyban de akkor meg hasra fordul, és vissza még nem tud fordulni..

Kinek hogy sikerült?



2020. dec. 12. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Altatás előtt 1-fél órával.
2020. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenekből nem csináltam ügyet 6 hónaposan. Akkor adtam neki amikor minden klappolt. Úgy értem,hogy nem volt túlfáradva és eltelt már legalább 1-2 óra az utolsó szoptatás után. Ez nem azonos időben volt ekkor még. Igazából nekünk akkor került minden a helyére amikor már csak egyszer alszik nappal. Azóta nagyon jó fix napirendünk lett,amibe tök jól beleilleszkednek az étkezések is. Ilyen picinek még állandó változás volt az életünk. Majd kialakul szerintem,egyelőre kóstolgasson,ismerkedjen az ízekkel,elfogad amennyit elfogad. A cicin elalvásról nekem csak jó tapasztalatom van. Könnyen elalszik,megnyugszik rajta a gyerek,nem kell ringatni,nincs szenvedés. Kicsi még,én ettől még nem fosztanám meg.
2020. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Nem akarom igazán ettől megfosztani, csak hogy egyen pürét is már rendszeresen, s így nem nagyon tudom elérni. De akkor nem gondolom túl a dolgokat, majd alakul :)

2020. dec. 12. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!