Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat eszik este a 6 hónapos...

Sokat eszik este a 6 hónapos babám. Hogyan tegyem tartalmasabbá a nappali étkezését?

Figyelt kérdés

A napunk a következőképpen telik:

5-6 között 150ml tápszer

10-kor 150ml tápszer

14-kor főzelék

17-kor gyümölcs+sinlac

20:30-kor 270ml tápszer


Az esti tápszert nagyon soknak találom, sajnos tejallergiás, így tejpépet nem adhatok neki. Ti mit adnátok másképpen?


2010. febr. 24. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem találom ezt így egyáltalán soknak... :)

Jó az utolsó tápszer tényleg sok,de ha jól esik neki,és nincs tőle baja...

Én egyébként úgy csinálom 7,5 hónapos lányomnál,hogy fürdés elött kap még egy főzeléket,és akkor fürdés után 8 körül még egy utolsó tápszert.

De amúgy azt tudod hogy van tejpépben is HA !?

2010. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos speciális tejmentes gyógytápszert kap, a HA nem elég, de köszi a választ. Egyébként 70cm és 8kg.
2010. febr. 24. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja értem,akkor az nem jó... Soknak találod a súlyát amúgy?Csajszi vagy fiú?
2010. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kislány. Nem sok a súlya szerintem, csak attól félek, hogy éjszakára nagyon megterheli a gyomrát a sok tápszer. Mikor leteszem hallom ahogy lötyög benne.
2010. febr. 24. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Én lányom is így evett 6 hónaposan.

Reggei:táp

Tízórai: gyümölcs 1-2 babapiskótával, vagy háztartási kekszel, vagy hipp babakekszel.

Ebéd:főzelék

Uzsonna tejpép (akkor nálad sinlac)

Vacsora tápszer.


Most 1 éves, de még mindig reggel ese lehúzza a cumisüvegnyi tápot, és lötyög a hasában a mai napig! :)

2010. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És milyen tápszert eszik amúgy?

Nem ismerem azokat a fajtákat amit a lánykád eszik,de gondolom abban is van 1-es 2-es stb...

Mert amit az én lányom eszik HA-t fél éves kortól van a 2-es,amióta váltottunk,azóta ő például kevesebbet eszik belőle...

2010. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neocate a neve a tápszernek és 1 éves korában lesz váltás.
2010. febr. 24. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!