Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek ha már elmúlt 2...

Mit tegyek ha már elmúlt 2 éves is és még mindig nem alszik végig egy éjszakát sem? Ötletek?

Figyelt kérdés
Születése óta nagyon rossz alvó, nagyon ritkán volt hogy átaludta az éjszakát. Már 2 éves elmúlt, éjszaka 2 órakor felébred kér enni, de nem alszik vissza csak 4-5 óra körül. Délután már nem alszik, este fél 10 körül alszik el. Szeretnék már vissza menni dolgozni de így esély nincs rá, hulla vagyok teljesen. Ötletek esetleg? Hallottam hogy adnak citromfű teát már babáknak is, az esetleg segítene?
2020. dec. 21. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Én 2 évesen már nem etetném, nincs rá szuksege. Nem beszélve a fogairol... Már csak megszokásból kel fel. Egy pár nap hiszti lenne, de megtanulná, hogy éjjel aludni kell.
2020. dec. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Enni ne adj neki éjszaka. Az enyém kB.hat éves koráig ébredt éjszaka, de nem ébredt fel órákra, gyorsan visszaaludt. Ne kapcsold fel a villanyt, ha ébred, és legfeljebb kevés vizet adj neki.
2020. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tápszert kap éjjel?

Semmi szüksége rá. Persze hogy nemtud visszaaludnj ha a teste azon van hogy a kaját eméssze.

2020. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyen viz az agya mellett, amit eler, de kaja mar semmikepp! Az ivasrol is le fog szokni, de az atmeneti idore amig leszokik a kajalasrol, en odatennem hogy legyen mit cuclizni.
2021. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!