Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 hetes a babám és az elmúlt,2...

9 hetes a babám és az elmúlt,2 hétben elég sokat bukik, őt nem zavarja én viszont felek, hogy éjszaka nehogy baja legyen, felrenyelje, oldalt van picit és emeltünk fejen is. Volt másnak ilyen félelme?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy összehengerelt pléddel támasszátok meg a hátánál, oldalt fekve. Így kifolyik, aminek ki kell.
2018. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran szoptatod? Idore szoptatas, vagy 2-3 orankenti szoptatastol bukott a babam, mikor el kezdtem surubben szoptatni, akkor egy ido utan sokkal rovidebb ideig kezdett el szopizni, de gyakrabban, igy nem kerult akkora mennyiseg a gyomraba, ami igy megterheli, a levegot sem kapkodva vette, es megszunt a bukas, onnantol bufiztetni sem kellett. Milyen jelekre kerul mellre?
2018. jan. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hetes korától bukós. Mi is kitámasztottuk egy összetekert pléddel, nem csak éjszakára, nappali alváshoz is. Most már 3 hónapos ha kitámasztom is addig fészkelődik míg a hátára nem kerül, de érdekes módon éjjel sosem bukik pedig büfiztetni se szoktam mert bealszik cicin. Nálunk segített a többször kevesebb evés és hogy büfiztetés után nem teszem le rögtön hanem vízszintes én még dajkálgatom kicsit. Ha jönni akar vmi kijön. Illetve mivel most már játszik hason is, így legalább ha jön vmi az rögtön ki is folyik 😊
2018. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.3 óránként eszik kb ahogy kérj,gyakrabban nem igazan tudom,mert csak játszik nem eszik,de még próbálom.

Este bukik inkább nappal alig...

2018. jan. 5. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen jelekre teszed mellre?
2018. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor amikor felébred,picit játszunk peluscsere és szopi általában 2.5 3 ke t keri
2018. jan. 5. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!