Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hónapos babámat hogy...

10 hónapos babámat hogy tudnám sírás nélkül elaltatni?

Figyelt kérdés
Amióta a szoptatás után nem alszik el (ez volt a rutin), azóta katasztrófák az estéink. Próbáltam mesét olvasni, de az még nem érdekli, kitépi a kezemből a könyvet. Próbáltam ringatni, üvöltve mászik ki a kezemből. Próbáltam lerakni a kiságyba, énekelni neki stb. Egy ideig forgolódik benne az ujját szopva, de soha nem alszik el. Feláll, mintha mi se történt volna, rágja az ágyat vagy sír hogy vegyem ki. Olyan negyed 10 körül szoktuk megunni, ilyenkor az apja felveszi ringatni, a kezében sír 3 percet majd attól kifáradva átveszem és akkor alszik el hozzámbújva. Sehogy máshogy nem alszik el. Pedig tuti fáradt, már egy órája fáradt, nem éhes, a pelenka tiszta, jó idő van, de ő meglát valamit és már mutogat hogy rakjam le. Kezd mostmár tényleg katasztrófa lenni. Tegnap déltől 3ig aludt 3 órát, és fél 10kor dőlt ki...
2021. jan. 2. 07:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam, hogy napközben nagyon könnyű elaltatni. Jelzi, hogy álmos, kis szopi majd 2 perc ringatás, és alszik is.
2021. jan. 2. 07:44
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy, ez egy ilyen korszak. Túlélős.
2021. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt mondja egy olyan akinek nincs gyereke se utolsó.
2021. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!