Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyit alszik a 4 hónapos...

Mennyit alszik a 4 hónapos babád nappal?

Figyelt kérdés

Hányszor és mennyi időt alszik napközben? Hogy altatod?

És éjszaka?

Nem tudom, hogy az enyém eleget alszik-e. Nem nyűgös.

Most borult az éjszakai alvása, gondolom a 4 hós alvási regresszió. Eddig jól aludt éjjel, remélem visszatér.


2021. jan. 31. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Szia! 4+1 hetes kislányom:

Nappal: 3-4x 30-60 perceket, cicin alszik el, azután a nagyágyon marad, én gyakran vele pihenek, mert keres. Kiságyba nappal nem tudom betenni, megébred. Ebből 1 alkalom babakocsiban séta közben, kb 40 perc.


Éjjel: 7-kor fürdés, fél 8 és fél 9 körül altatás szopi közben, ilyenkor mélyen elalszik, beteszem a kiságyba. Kb. 2-3x kel enni, 7-ig/8-ig alszik. Evés félálomban, gyorsan visszaalszik ált.


Mostanában párszor nyugtalanabb volt, szerintem is az alvásborulás kavart be. Ringatásra megnyugszik, vissza tudom tenni, ha nem, akkor evés, és alvás megint.

2021. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. 23-án volt 4 hónapos a kisfiam.Általában 3x alszik 1 nap.Nekünk úgy alakul egy napunk,hogy reggel 7-8 között kel,eszik (tápszeres) majd megy vissza a kiságyba ott szépen elvan,magától elalszik.10-11 között eszünk gyümölcsöt vagy mikor mit.Megy vissza a kiságyba.2 körül megint tápszer viszont ilyenkor már nem nagyon van el a kis helyén a nagyágyon van játszószőnyegen.Itt már nem alszik csak olyan 17-17:30 körül egy 20 percet.18:00 körül elkezdünk készülődni a fürdetéshez,19:00-re megvagyunk az evéssel is és megy a kiságyba.Legkésőbb 20:00-ra alszik reggel 7-8 ig. :) 1,5 hónapos kora óta végig alussza az éjszakát.Az alvások reggel és napközben pedig 1-1,5 óra de ez van,hogy kevesebb.
2021. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, 1 hét múlva lesz a fiam 4 hónapos. 8-kor ébred (néha fél 9-9 lesz belőle). 11-kor kendőbe kötve elaltatom és sétálunk odakint, 1.5-2 órát alszik általában. Ha nem sikerül, délután bepótolja. Ha igen, akkor 3 körül alszik még 1 órát, majd 5 fele 30 percre elbólint, ezeket szoptatásba bealvással az ölemben tölti. Fekvés 8-9 között van, éjszaka nyugtalan mostanában a hasa miatt, kb 1 ébredés van és forgolódás.
2021. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom 4 hónapos korában 4-szer aludt napközben. Reggeli első ébredése és evése után még visszaaludt egy óra hosszára. Aztán aludt egyet 12.00 előtt, és 12.00 után is valamivel. Ez 30 perc és 1 óra hossza közt bármennyi lehetett. Majd 4-5 óra körül is valamennyit. Én nem altattam. Cumit kapott, és aludt magától.
2021. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cicin alszik be max 3 x 10 percet..... Hát nem valami sok
2021. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!