Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lehet buta kérdés.... Szerint...

Lehet buta kérdés.... Szerintetek van összefüggés?

Figyelt kérdés

....hogy a terhesség alatt sűrűn felkeltem pisilni éjszaka(2-2,5 órànként) olykor enni is...azzal hogy a fél éves lànyom is sűrűn felébred éjszaka kb 2 hónapos koràtól?

(Nem sírva ébred,csak jàr keze làba..olykor sikerül visszaaltatni, de gyakran meg kell etessem, S a cicin elalszik.


2021. febr. 14. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
En is ugyan igy vagyok most 2,5 hos a fiam, kb ugy ébredtünk sokszor, mint amikor pisilni jartam vagy csak ugy felkeltem terhesen ejszaka... Nem tudom a valaszt, de szerintem nincs :)
2021. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nalunk fordítva volt. Ő kezdett bulizni 2-kor. Egy éves. Gyakran ébred kettőkor most is. De lehet csak simán ekkor ér véget valami alvás fázis.
2021. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Az én lányom sokszor aludt ultrahang közben, nincsenek ők annyira szinkronban az anyával, egy pisilésre fel sem ébred.
2021. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk végülis igaz. En egész terhessegem alatt végigaludtam az éjjeleket. Még a végén sem jártam ki pisilni. Babám 6 hetes kora óta egész éjjel alszik. Barátnőm lánya alig alszik éjjel, és mesélte, hogy ő egész terhesség alatt 1,5-2 óránként járt éjjel pisilni. Lánya szintén ennyiket alszik éjjel.

Szóval lehet benne valami.

2021. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Természetes dolog, hogy egy baba még kel éjjel többször is enni. Én nagyon jókat aludtam a terhességem alatt, egyszer jártam ki pisilni éjjel, a babám mégis 2-3 alkalommal ébred, mert megéhezik.
2021. febr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sokat jártam éjjel pisilni, a végén már szinte óránként. 7 hetes kora óta nem kel éjjel a kislányom. Szerintem semmi összefüggés nincs.
2021. febr. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs összefüggés. Egyik terhességnél sem keltem fel sűrűn éjjel, de mindegyik gyerek a kezdetektől fogva többször felkel éjszaka.
2021. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!