Lehet benne összefüggès??

Figyelt kérdés
Másfél évig vedekezès nélkül nem estem teherbe.. Aztán szedtem a fogamzàsgàtlót 6 napig aztán abba kellett hagynom mert alergiàs lettem rá... Eltelt egy hónap és terhes lettem...ennek már 6 ève... 3 éve probàlkozunk kistesoval nem jön össze.. Szerintetek anno lehet valami köze a fogamzàsgatlonak a teherbe esèsemhez??

2021. febr. 7. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Először is gondold végig: Kistestvért akarsz a meglévőnek, vagy egy második gyermeket? Mert ha csak "kistestvért" a nagyobbnak, akkor inkább vegyetek kutyát.
2021. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
1# Te idétlen! Azért mert úgy írta,hogy kistesó,szerinted nem vágyhatnak 2.gyerekre?
2021. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ég világon semmi.


Én anno 9évig szedtem a gyógyszert, masodik honapban lettem terhes. Fiam után 2évig szedtem, 9.honapban terhes lettem, elvetéltem. Most a 14.hónapnál tartunk, most néz ki úgy, hogy 6.héten járok.

2021. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1#...ugy gondolom hogy pont az ilyen rosszindulatú, èrtelmetlen embereknek kellene inkább kutyàt vàllalni mint gyereket hogy az idiotasàg ne öröklödjön... Màsodik gyeemeket szeretnènk aki egyértelműen az elsö gyermek kistestvère lessz és nem csak azért hogy legyen kistestvère hanem vàgyunk második gyerekre te nagyon ostoba
2021. febr. 7. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen rosszindulatú kommenteket írók szerintem válaszra sem méltóak, úgyis veri őket az élet eleget.
2021. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!