Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 15 hós nem alszik pár napja,...

15 hós nem alszik pár napja, mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem a foga zavarja, mert kapott gyógyszert éjszakára, mégis fél-1-másfél óránként kel. Alig birom visszaaltatni is. Köztünk alszik. Már nagyon kivagyok...
2021. márc. 7. 04:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Miert nem a saját ágyában alszik?

Persze hogy így senki nem tud jól aludni. Ő sem

2021. márc. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert kicsit fárasztó fél óránként felkelni hozzá.
2021. márc. 7. 05:58
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
ez mióta tart?
2021. márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Tedd a saját ágyába és ne kelj fel hozzá félóránként. Lehet, hogy sír egykicsit, de majd megszokja, hogy az ágyáéban aludni kell.
2021. márc. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet az időjárás miatt? Az én 2 hónapos babám is szörnyen alszik az elmúlt napokban.
2021. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Időjàràs, oltàs vagy a foga miatt? Attòl, hogy kapott rà gyógyszert, mèg nem biztos, hogy hatott. Vagy pont a gyògyszertől. Vagy betegsèg bujkal benne, vagy a gyomràt bàntja valami. Mozog napközben eleget ès nem nèz túl sok mesèt? Az is zavarhatja. Vagy ha nagyon megijedt valamitől.
2021. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De, csütörtökön kapta meg az MMR-t és kicsit náthás is azóta, de csak az orra folyik és tüsszög néha. Szerdán bújt ki a foga. De a következő őrlő is be van már durranva, most néztem. Akkor így kezd összeállni a kép. Amúgy sem egy nagy alvó sajnos. :( mesét nagyon keveset néz, azt is inkább reggel, 1-2 Babóca részt, de tegnap még azt sem.
2021. márc. 7. 09:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam több mint két hete kapta meg az MMR-t és neki is jön egy kisörlője. Hát most nekem sincs fogalmam sem mitől nem alszunk egy hete. Csak találgatok. Nincs láz,hőemelkedés,kiütések,semmi. Az általános közérzete sem rossz. De nem alszik. Fél óránként,óránként felébred éjjel,sőt a nappali alvása is 40 perc a 2 óra helyett. Én inkább az oltásra gondolok,féltettem is tőle nagyon. Ha a foga fáj,napközben is látom rajta hogy valami nem oké most meg csak az alvás a bajos de ez katasztrófa. Megértem hogy kivagy,most mi ugyanezen megyünk át.
2021. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az MMR lesz a ludas. Nagyon megviseli az idegrendszert egyes gyerekeknèl.
2021. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es. Van esetleg tapasztalatod,hogy ez meddig tart ha oltás nem kívánt mellékhatása?


8-as vagyok

2021. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!