Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 hónapos kislányom 2.hónapja...

8 hónapos kislányom 2.hónapja alszik hihetetlen nyugtalanul. Forgolodik, nyújtozkodik, pörög. 3 napja viszont 5percre sincs már nyugalomban. A nappali alvása problémamentes és nyugodt. Mit tudnék tenni, hogy nyugodtan aludjon éjjel?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mozgásfejlődés, idegrendszeri érés, fogzás szepa?
2021. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont most kutakodok a neten ezügyben én is.

Nyekereg, nyöszörög, sírdogál, nevetgél, forgolódik, de nem finoman hanem ide oda veti magát. De közben alszik, én meg ugrásra kész vagyok, hogy felébred.


Képernyőn nézem, meg hallgatom, viszont ha lejjebb veszem a hangerőt, nem ébredek fel arra hogy sír. Nagyon mélyen alszok néha.

2021. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Mozgásfejlődés vagy növekedési ugrás... Mindenki ezt mondja nekem. Hát nem tudom. Amikor beáll valami hirtelen megint elromlik. Én már beletörődtem.
2021. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam ugyanez, 4 és fél hónapos, de neki még mindig a hasa miatt. Már nem ébred fel a feszítésre, de mozgolódik, nyugtalan, nyilván felébredek rá. Viszonz ha alszik, nem jön ki semmi, ha meg felébred, vissza kell altatni 😆 egyszer majd jobb lesz.
2021. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a mi gyerekünk 8-12 hónapos kora között. Ha vele aludt valamelyikunk és pl ratettuk a hátára a kezünket akkor jobban aludt. Egyedül katasztrófa. 13 hónapos. Most kb az éjjel közepén kell már csak kiszedni magunk melle.
2021. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Foga nem lehet,most jött ki a 6. Mozgasfejlodes lehetséges,mert nagyon hirtelen kezdett mászni, folallni és kapaszkodva tipegni. És emiatt alszik így?
2021. febr. 22. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!