Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan kelsz fel ezredszer...

Hogyan kelsz fel ezredszer egy éjszaka nyugodtan?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy. Másfél éves és ordítva ébred fel éjszaka. A legrosszabb, hogy nem alszik vissza, csak kb félálomba, ha visszatenném már visít. Járkálnom kell vele, hogy csend legyen. 3 hónapja megy ez.


5 kilót fogytam, mert olyan ideges vagyok egy ideje, mert nem hagy pihenni. Étvágyam semmi, erőtlen vagyok, fáj a fejem, fáradt vagyok.


Mégis inkább az bosszant, hogy feszült vagyok vele ilyenkor. Főleg amikor 20 percenként kel. Nem tudok nyugodt lenni ilyenkor. Ő is érzi. Nappal ő alszik, de nekem nincs erre időm.


Akik kelnek éjszaka! Hogyan tudtok nyugodtak maradni? Én sírni és üvölteni tudnék most már. (Természetesen nem csinálom ezt, de nagyon kiborít az egész.)


2021. ápr. 30. 22:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Aki mást mond, hazudik. Ez idegrendszeri kérdés. Ha nem alszol, meg fogsz betegedni. Apát nem tudod néha bevetni? Ezt hosszú tavon nem lehet.
2021. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Nappal mennyit alszik? Nekünk az vált be, hogy nappal nem hagytam aludni, akkor vezettük be, hogy csak egy szundi legyen, ebéd után. Így már nem kelt éjjel.
2021. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. Néha már nekem ömlik a könnyem annyira kivagyok.
2021. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálom!

Ha nappal jobban alszik, próbálj meg olyankor te is pihenni vele. Nyilván ez nem pótolja teljesen az éjszakát, de több, mint a semmi. Szedj magnéziumot.

Kitartás!

2021. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen átérzem a problémádat.

Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy hétköznap én, hétvégén pedig a férjem kelt a gyerekhez. Így hétvégén ki tudtam pihenni magam.

2021. ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Csak úgy lehet bírni, hogy nappal alszok vele. Nyilván csak egy gyerekkel működik ez, ha van nagyobb tesó, akkor bukta.
2021. máj. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Egy-egy ilyen pocsék éjszaka után csak az segít ha nappal alszok vele. Általánosságban elmondható hogy szarul alszik, forgolódik, sokszor kel, én pedig hullámzó módon viselem.

Legutóbb az volt a megváltás, hogy hajnalban a férjem etette meg. Hajnalban tejitalt kap (fogy a tejem) és az eltart jó darabig, ráadásul utána kidől és alszik. Igaz, forgolódva, de legalább nem kel fel. Isteni volt az a 3 óra alvás nekem, úgyhogy bevezettük és heti 2-3 alkalommal a férjem intézi a hajnali kaját.

Az alvásán pedig egyelőre semmi se segített.. egy alvás, két alvás, ekkor akkor.. sok friss levegő, mozgás.. semmi.

2021. máj. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
Én, ha nagyon sokat kel és kiborulnék, inkább odafekszem mellé és úgy alszunk tovább. 14 hónapos. 11 hónapos kora óta alszik külön, addig a mi szobánkban aludt.
2021. máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Csak az oldotta meg, hogy magunk közé vettem. Szép dolog az elv, de én feladtam. Muszáj aludnom nekem is. Azóta alszik, mint akit fejbe vertek, egész éjjel.
2021. máj. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Igen, ezt nem írtam, nálunk is ezért tudok úgy ahogy aludni..vele alszik, az ő szobájában. Matracon alszik, mert a kiságyat nem szereti, és így én is elférek mellette. Ha nem így lenne akkor óránként kelnék. Így se sokkal jobb a helyzet, de kevésbé készít ki a dolog.

Többnyire 2 óra körül megyek át hozzá és akkor már ott is maradok. Nagyjából eddig tart ki az energiám az ingázásra a két szoba között.

2021. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!