Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek a babaja nem tud...

Akinek a babaja nem tud idegen helyen elaludni, kesobb az ovodaban se fog?

Figyelt kérdés
A babam babakocsiban-autoban-es itthon sajat agyban alszik de idegen helyen kezben sem tud. Egyebkent ilyen korulmenyek kozott alszik annyit amennyit kell. Az ilyen tipusu gyerekek azok akik nem alszanak majd kesobb az oviban?
2021. máj. 7. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Mekkora most?
2021. máj. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az olyan típusú gyerekek nem alszanak, akik előtte már otthon se aludtak sehogy se. És közülük is van, aki oviban még csak csak elalszik.

Lányom 2,5 évesen aludt utoljára délután, oviban egyetlen egyszer se sikerült elaltatniuk.

2021. máj. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Kettesnek van igaza teljesen. A gyerekek többsége nem, vagy elszórtan alszik ovis korában. Azért nem alszanak. Csak hát itthon még mindig kötelező, ezért "alszik" minden gyerek.


Amúgy az alvást igénylő gyerekeknél inkább jellemző, hogy bölcsiben vagy oviban ügyesebben alszanak. Legalábbis több anyuka ismerős van, akinek rémálom az altatás, de a bölcsiben, oviban a gyerek magától szépen alszik:-)

2021. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
8 honapos. Koszi a valaszokat akkor ez nem garancia. En se tudtam aludni ovis koromban es emlekszem hogy utaltam nezni a plafont meg csendben fekudni.
2021. máj. 7. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
1es vagyok az én fiam sem tudott máshelyen aludni. 4 éves lesz a nyáron és minden nap alszik az oviban és itthon is.
2021. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!