Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Sos! Cici nélkül nem tudom...

Sos! Cici nélkül nem tudom elaltatni az egyéves babám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve... kérlek segítsetek
máj. 25. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Előbb utóbb elalszik, mert elfárad. Legyél türelmes.
máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Akkor altasd cicivel. Ennyi idősen ez természetes.
máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Eddig hogy altattad?
máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Babakocsiban, hordozóban vagy cicin. Babakocsiban nem akar már aludni, hordozóban sem... így maradt a cici, de ez már több okból is problémás. Ringatni nem birom, mert fáj a hátam. De akármit próbálok, csak sír😟
máj. 25. 15:37
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Mi a baj a cicivel? Ha neki ez kell. Apuka nem próbálkozott még? Hátha neki menne, mert őt nem köti cicihez.
máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mar nem birom, sajnos. Fáj és néha egész éjjel rajtam lóg... apuka éjjel dolgozik, így ezt most egyedül kell megoldanom úgy érzem. Hétvégén el tudja altatni, de hét közben ha a kicsi tudja hogy itthon vagyok, inkább nem alszik.
máj. 25. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Én mindig fekve altattam, mellé feküdtem, cici be és pár perc múlva aludt, elosontam onnan és kész
máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Cumi esetleg?
máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Cumit nem fogadja el... #7 eddig én is, de mint mondtam nem szeretném tovább így altatni.
máj. 25. 19:40
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az összes gyerekem cicivel aludt/alszik, a pici 7 hetes. A két nagy is 2 éves korig cicin aludt el,DE nem hagytam őket rajta cuppogni, elaludtak, elvettem és mentek a kiságyba. Nyilván ez baromi kimerítő, mikor óránkémt ébredtek (a kicsi eddig szerencsére alszik éjjel), de megéri kitartani, egy idő után megtanulják, hogy ágy=alvás. 2 évesen mentek külön szobába, de már kb. 1,5 évesen teljesen átaludták az éjszakát a saját ágyukban.
máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!