Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ez vajon mitől lehet? Többi lent.

Ez vajon mitől lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 13 hónapos kisfiam. Eddig nagyon szépen aludt, max 1x kelt fel éjszaka (2-3 óra körül), akkor evett és aludt reggel 7-8-ig, de volt hogy csak később, vagy egyáltalán nem kelt fel. (Nyilván fogzáskor ez régen is másképp volt kicsit, de most egészen biztos nem jön foga).

Az elmúlt 1 hónapban a történet a következő: minden este megy minden a 'rutinunk' szerint, este fél 9-kor fürdés, 9-kor tápszerrel altatás. Majd jön az 'újítás': fél 12-háromnegyed 12-kor jön az első kelés, majd mint újszülött korában, 3 óránként kelés... próbáltunk már elég sok mindent, alvás előtt nyilván eszik rendesen szilárd ételt, ha felkel próbáltunk teát, vizet adni neki, de addig-addig sír, amíg nem kap tápszert.. Egyszerűen már tanácstalanok vagyunk, hogy mit lehetne tenni. Tisztában vagyok vele, hogy fejlődik az idegrendszere, új mozgásokat sajátít el stb, de ez ennyire rossz nem volt, mindig szépen aludt. Egyébként napközben 2 órát alszik délben és ennyi a nappali alvás. Szerintetek mit lehetne tenni, mit csináljunk másképp?



2021. máj. 26. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Mit lehet tenni? Túlélnie.

Eddig nem volt ennyire rossz most meg igen. Előfordul. Örülj, hogy eddig nem volt ilyen baj.🤷

2021. máj. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a probléma, hogy nekem most 'rosszabb', félre értetted a kérdést. 😊

Csupán nem tudom mi okozhatja ezt nála, és hogy esetleg nekünk kellene-e valamin változtatni. Első babánk, vele tapasztalunk mindent

2021. máj. 26. 07:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy nem közvetlenül elalvás előtt kapja a tápszert, nekünk ez segített. De néha most is 5-6x ébred éjjel, és én se tudom, miért. 16 hónapos.
2021. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be. Pont az ellenkezője segített nekünk. Közvetlen szundi előtt kajcsi.
2021. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Kislányom 15 hónapos, időnként ő is félébred éjjel 2-3alkalommal. Nem éhes, viszont ilyenkor adok neki babavizet, az mindig jól esik neki, s visszaalszik. Lehet szomjas a baba, próbáld ki!

Nem tudom h nálatok van-e még cumizás, de a lányom akkor is felebred éjszaka ha kiesik a szájából, s nem találja..Visszsteszem, s utána minden Ok😅

2021. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!