Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az éjjel nem nagyon tudtam...

Az éjjel nem nagyon tudtam aludni. sokszór felébredtem és ilyenkor éreztem a baba mozgását. /23hetes vagyok/vajon azért mozgott mert én is fenn voltam, vagy mindig mozog éjjel csak nem érzem mert alszom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

ugyan úgy ahogy nappal, néha fenn van, néha alszik. Születése után is fel fog kelni éjszaka, nekik még ilyen a ritmusuk. Szerencsés vagy hogy amúgy tudsz aludni, sok baba nem is hagyja csak pár órát szundítani a mamát :)

Minden jót!!

2008. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Megérzi a bab ha nem alszol és ő is felébred. Én ezt már sokszor tapasztaltam. Olyankor mindig rugizza az oldalamat. Ha sétálsz egy kicsit a lakásban akkor elvileg ő azt érzi hogy ringatod és vissza fog aludni, így meg te is vissza tudsz feküdni. Nappal is ha járkál le- föl az ember azért érzi ritkábban a baba mozgását mert ő úgyérzi ott bent hogy ringatják.

Üdv: 25 hetes kismami

2008. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen már én is godnolkodtam, hogy nem alszik, vagy nem érzem?

Mert ha alszom, én sem érzem, hogy mocorog, de amint felébredek, ő is rugdalózik kicsit.

Szeritnem mindegy is, a lényeg, hogy szerencsések vagyunk, hogy tudunk aludni:-) 30 hetes kismama

(most voltam egy hetet kórházban, mellettem egy 25 hetes kismama alig aludt éjjel, annyit rugott a picije)

2008. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, aranyosak vagytok


és nagyon boldog babavárást és babázást kívánok nektek is!

2008. ápr. 2. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!