Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megragni a babának az ételt...

Megragni a babának az ételt ? Vajon káros lehet?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,mert egy hasonló kérdés alatt ment a támadás : nem vagyok cigány , nem vagyok szegény , van itthon botmixer, turmix ,stb . Nem vagyok lusta ,trehany.


Néha ebéd közben megragom a gyereknek az ételt . 13 hónapos de még csak 4 foga van. És például ha tészta vagy hús van néha megragom neki. Egészséges vagyok ,az összes fogam megvan és jók ,nem dohányzom,nem iszok.


Vajon artok neki ezzel ?



2021. febr. 8. 21:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
89%
Tele van a szád baktériumokkal. Igen árthatsz neki. Jesszusom. Egyszer olvastam ilyenről, ez volt a "csócsa". Mellesleg gusztustalan.
2021. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem jó ötlet. Elég undi és tényleg egy csomó bacilus van a szájban.
2021. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
95%
OMG! mindez a xxi.században? Anyámborogass!
2021. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
91%

De igen, lusta vagy!

Van botmixered, de nem használod. Eszembe nem jutna megrágni a gyereknek.

2021. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem tudom, én pl még arra is figyeltem, hogy a kanalát se nyaljam le soha, semmiből nem tart legalább egy villával szétnyomkodni az ételt mint megcsócsálni elötte.
2021. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
89%

4 foga van a lányomnak, 11 hónapos és mindent eszik. Előrágás nélkül.

Szerintem annyiban biztos ártasz, hogy nem hagyod próbálkozni. Így később fogja megtanulni, amit már megtanulhatna.

2021. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
De a tésztát hogyan egye meg 4 foggal?
2021. febr. 8. 22:13
 8/64 anonim ***** válasza:
87%

Talán madarat nevelsz? Azok szoktak megragni, és atkopni a fiókák szájába 🤮

Azt mondod nem vagy cigány, oké, de remélem a gyereket szájon is csókolod!

Tudod mennyi baci van a szádban? Ha van botmixer csináld azzal, másképp inkább ne adj neki ilyeneket, vagy vegyél neki üveges kaját 🤦‍♀️ Jézusom.. M

2021. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
93%
Simàn meg tudnà enni. Ha meg nem, akkor ne add neki. Ne nyalazd össze az ètelèt.
2021. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a fogatlan mamik is megoldják, az inyével. Ennyi idős baba már simán eszik darabosat! Amúgy meg pontozgass lefele nyugodtan, mert ez nettó lustaság! Ha azon aggódsz, hogy nem tudja megrágni akkor is lenne más megoldás, mint megrágni.
2021. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!