Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 hónapos babàm nem alszik...

5 hónapos babàm nem alszik egész este fogolódik és nyugtalan !?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hét múlva lesz 5 hónapos a kisbabám és már egy hete nem alszunk rendesen, egész este forgolódik dobálja magát 20 percenkét maximum 1 óránként felkelkell és sokáig tart mire vissza tudom altatni, nem éhes mert nem akar enni! Kipróbáltam már hogy naponta 3x hagyom aludni 1 órát aztis hogy tovább alszik , az esti rutinaink ugyan azok mindig !kiprobáltam már nagyon sok mindent de nem segít! már kétségbe estem 🙁 Kérlek segítsetek!

2021. szept. 22. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogzás, mozgásfejlődés... mind bezavarhat az alvásba. Örülj, hogy eddig aludt.
2021. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Vedd magad mellé. Lehet anyára vágyik
2021. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekunk a lányunk szombaton lesz 5honapos.3hete kezdődöt nalunk egyenez😬napkozbe 2szer nagyon max 3szor aludt 30-40percet.Éjjeleink katasztrofák voltak minden oraban fent volt.1 es fel hétig alig aludtunk.Aztán azt csináltam h hajnalkorul mikor már nem birtam jot mellenk(4-5korul)es aludt 8 fel9ig😊3napja meg ugy ahogy jol alszik még fen van igyis parszor de mar turhető.Szerintem a fogacskák zavarjak vagy pesig az időjáras.Légy türelmes,változnak könnyedén a babák😊
2021. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden is zavarhatja. Fogzás, mozgás, nyílik neki a világ.

Kislányom onnantól, hogy át tudott fordulni a hátáról a hasára, főleg, mikor már állt is, mindig felébresztette magát éjjel, mert a mikro ébredéskor átfordult, onnan meg fel is állt. Hónapokig ment. Most kezd jobb lenni megint (13 hós), de most meg a fogfájás gyötri.

Túl kell élni, lesz rosszabb is, majd elmúlik egyszer. 😁

2021. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is pont ugyanez van.
2021. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! akkor nem en rontottam el valmit?!

Csak türelmesnek kell lennem ezekszerint

2021. szept. 22. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottál el semmit. Fejlődik a babád, ennyi. :)
2021. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáld megszokni a változást. Ez sem marad így. Az én babám 7 hónapos lesz, de 3 hetente változik mindig valami. Akár nappali alvást, akár az estit nézzük. Mostanában annak örülök, ha éjféltől reggel 6-ig csak 4x kel cicizni. (Volt már este 9-től reggel 6-ig 12 kelése is🤪)A kávé az éltető erőm és reggel a sétánk a friss levegőn. 😅
2021. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igazából aztis olvastam hogy azis lehet ok hogy a baba a mikrokeleseknel vagy nem tudom pontosan hogy hivjak ezt nem tud egyedul vissza aludni! Ez mennyire lehet igaz?
2021. szept. 26. 19:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem biztosan, én is tapasztaltam. Még így is hogy nappal a mellkasomon alszik a babám van hogy megébred, olyankor megpróbálom gyorsan ringatva visszaaltatni. Az esetek 80%-ban sikerül is, de ha nem rajtam aludna hanem a kiságyában, akkor kb. fél óra alvás után kelne és az egész nap nyüglődés lenne, mert nem aludná ki magát. Párszor jártam így és megelégeltem és megsajnáltam. Este viszont a helyén alszik. Van amikor jobban, van amikor kevésbé..


8-as voltam

2021. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!