Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak hogy az 5...

Mit csináljak hogy az 5 hónapos babám aludjon? Mindent próbáltam de csak nyög meg nyög ? Fáj neki valami vagy a foga miatt? Mit tegyek hogy könnyebben elaludjon

Figyelt kérdés
Eddig olyan szépen elaludt a kocsiba ringázva de mióta betöltötte a négy hónapot, azóta szenvedés elaltatni? Kakil rendesen , eszik rendesen (még csak a tapszert adom , nem próbáltam etetni) amikor már fel van kB 2 órája élvezd nyugi, erőlködni és sehogy sem jó neki se kézbe se ringatva, csókollak se jó már neki. Adtam neki a sab simplexet 8szor naponta mert felszokott puffadni, már a doki azt mondta 3 szor adjam. Próbáltam adni neki nurofent meg panadolt egyszer hogyha fáj valamire akkor segít de ugyanúgy csinálta tovább. Hasát benyomom puha meg nem sír , mikor feltolom a lábát kicsit erőlködik. De egésznap ideges. Amióta beoltották azóta van talán így pontosan (később oltották mert beteg volt) ugy oltották hogy kicsit náthás volt még,azt mondták nem baj mert már nem beteg. Kicsi görcs is maradt a lábában de már nem anyira van kenegetem krémmel neki. 2 foga kint van már,kijött észrevétlenül neki , lehet hogy mingyárt jönne a felső foga oszt attól ilyen nyűgös nagyon. Aludni végképp nem akar nyög , sír tekereg. Mitől van szerintetek? Mit lehet tenni hogy tudjon aludni rendesen? A doki leseszarta amit mondtam . Azt mondta babák ilyenek. Amugy nagyon sokat hány is. Segítsetek légyszi

2021. szept. 30. 20:29
 1/3 A kérdező kommentje:
??🙂
2021. szept. 30. 22:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha erőlködik és nyög, tekereg, akkor biztos valami a pocakjával van. Az én fiam már csak a bélmozgásától ki volt, vagy ha pukiznia kellett, előtte már szenvedett egy sort. Próbáltunk espumisant, biogaiat, nem használt semmi, szóval szerintem nem konkrétan fájt neki, csak furcsa volt az érzés, és azért tekergett. Bár nálunk 4 hónaposan már tápszert kapott, onnantól megszűntek a hasi panaszok, és végre átaludta az éjszakákat. (Azóta is, már 2 éves)


Anyatejes a gyermek egyébként vagy tápszeres?

Ha anyatejes, kerüld a puffasztó ételeket, a tejet, meg minden olyan cuccot, ami rossz lehet neki, ennek nézz utána.

Ha tápszeres, akkor lehet, hogy váltani kéne egy olyanra, ami direkt pocakproblémárkra van, de mindenképpen HA-s.


Jaj lemaradt, egyébként azért váltottunk tápszerre, mert ő is nagyon sokat hányt, amíg szopizott. A tápszer megszűntette.

Majd a hozzátáplálást követően ismét állandóan hányt, elvittük gasztroenterológiára, ott kiderült, hogy reflux probléma, kapott rá szirupot, és most már teljesen megszűnt.

2021. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen 3 honapos korától tapszeres nutrilon AR ezt adtam neki de ez eddig jo volt..
2021. okt. 1. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!