Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy ideje lecserelni a kisagyat leesesgatlo agyra?

Figyelt kérdés
Nalunk rengeteg ficankolas lett az elmult heten Almaban a kisagy vegébe kúszik, megfejeli és felkel. Azt érzem nincs elenegedő tere este, a kényelmes alváshoz. Nálatok mikor lett cserélve? Illetve 80 cm a fiam a kiságy 70x120 cm csupán.

2021. okt. 23. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Amikor már biztonságosan közlekedik ágyakról le és fel.
2021. okt. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kisagy azaz racsos?

Azt legkesobb akkor amikor elkezdene kimaszni belole.

2021. okt. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1.: amikor az általad írtak vekövetkeznek


2.: amikor már nem gond, ha felkel és anélkül kijön, hogy én hallanám ( ez lehet azért is mert azonnal jön hozzád )



Mi emiatt előbb a racsos ágy 3 pálcikájának kiszedésével néztük meg, hogy működik-e

2021. okt. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam most másfél éves, kb 1 hónapja cseréltük le a kiságyat. Ugyanez volt a gond, állandóan mozgolódott, helyezkedett, úgy éreztem egyszerűen nem fér el kényelmesen, illetve rengeteget kelt.. elalvás után 2-3 órával kelt és utána folyamat fent volt időközönként, amit először nem értettünk..

mióta másik ágya van konkrétan megint átaludja az éjszakát, sokkal kényelmesebb neki :)

Reggel ha felkel szépen lemászik és mar tipeg is hozzánk :D

2021. okt. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk azért kellett lecserélni, mert ringatni már nem tudtam, nem is akarta, de mégis kellett neki a testközelségem, így lett egy ágy, amin melléfekszek, olvasok neki, énekelek neki, összebújunk és elalszik. 13 hónaposan cseréltük le. Most 20 hónapos, megint valami alvásromlása van, és mostmár feléri a kilincset, fogja magát és kijön vigyorogva miután feladtam a másfél órás altatást és kijöttem tőle...
2021. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi most cseréljük le, majdnem 1,5 éves. Nappali szubdinál már abban aludt többször, de még idegen neki a hely, és megijed hogy van amikor mikroébredése van. Ez borzasztó síráshoz vezet. Éjjel ezt nem merem bevállalni.
2021. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neki 70x140 es kisagy volt. Akkor kapott ujat mikor meglett a kisteso.

Rendes felnott 90x200 meretu galeria agyat

3.5 eves volt akkor

Soha nem esett le es biztonsaggal tudot fel le maszni. Es elvezte a sajat birodalmat. 🙂 Leven a teso 4 evesen tudott csak felmenni a birodalmaba.


De nalunk kicsi volt akkor a szoba es mashogy nem fert volna el.


Amugy szerintem 2.5-3 eves korban mar siman lehet normalis agyat venni a gyereknek vagy olyat ami idovel hosszabbithato

Annyi idosan egy kb 40-50cmagas agyrol siman le es fel tudnam nemmi.

2021. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!