Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor alszik el este 21...

Mikor alszik el este 21 hónaposod, és hogyan?

Figyelt kérdés

És előtte mikor kel a délutáni alvásból?

Lányomat pár hete lehetetlen elaltatni, még mindig ébren van, már kijöttem a szobából, nem érdekel, nem fogok mellette feküdni órákig...


2021. nov. 14. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

14 órakor kel délután, 20:30-kor fektetem átlagban, (+- fél óra.).

Elég sokára sikerült leszoktatnom a ringatásról, rajtam elalvásról, egy ideje már úgy alszik el, hogy a saját ágyába teszem, és mellette vagyok, amíg el nem alszik. Van, amikor simogatást igényel, van amikor éneklést, mesét, fogjam a kezét... mikor hogy. Ameddig szeretné, mellette fogok maradni, ő ilyen típus. Úgysem tart ez az időszak sokáig, igyekszem türelmesen végigjátszani.

2021. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

8kor fürdés, utána ágyba teszem őket, tápszer és kijövök.

Fél 7kor kelünk (visszük a nagyot oviba)

Délben alszanak kb 1,5-2 órát (a fiam van h csak 45 percet aztán le kell hozni és összebújni vele)


A nagylány nehezebb eset volt. Ő már nem mindig aludt délután ilyen idősen. Volt h így is csak 9kor mentünk fürüdni. És 4 éves koráig csak úgy aludt el ha mellébújtam. Kb 2 éves korától végighallgatta a mesét is. Előtte nem lehetett mesélni, mert kivette a kezemből, lapozgatta, játszani akart stb. A bölcsiben szokta meg h mese alatt csendnek kell lenni.

2021. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8 fürdés, fél 9 vacsi, a nappaliban együtt meseolvasás vagy diamese, fogmosás, puszi, 9-kor bemegy mindenki a szobájába és lefekszik aludni. 4 körül kelnek délután.
2021. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-5-ig alszik délután (és délelőtt 10.30-tól délig).

8-kor van fekvés neki és a 3 éves tesójának. Egy szobában vannak. Leteszem őket, elmesélem nekik, hogy mi történt aznap, megsimogatom a buksijukat és kijövök. Általában "dumálnak" kb fél órát egymással és szépen elalszanak.

2021. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fel9 körül teszem le aludni, 9re alszik általában és reggel 7ig alszik (kivéve ma, mert most kB fel12 óta fent van és ha fejre állok, akkor sem alszik el, pedig már 2 óra..)

Valamint ő 10tol alszik 1ig,utana marcsak este 😊

2021. nov. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nappal fél 1-1től alszik 3-ig, este fél 9kor fekszik, 6-7 között kell. Vele az esetek nagy részében nem kell ott lenni, könnyen elalszik.
2021. nov. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nappal 1-4közõtt alszik kb. Fèl òra +-. Este 9kor kezdem altatni, 10kor alszik. Reggel 7-7:30kor kel.

Este mellèfekve ènekelek, simogatom (tök idillinek hangzik, de nem az. Forog, dumal, mondja, hogy mit enekeljek, maszik) 2 eves

2021. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!