Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar este elaludni...

Miért nem akar este elaludni 7,5 hónaposom?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete csinálja ezt.este fürdés után szopizik és ha leteszem aludni egyszerűen nem akar elaludni.nincs melege,nem fázik,jollakott....nem tudom mi lehet a baja.felveszem sétálgatok vele,de látom rajta hogy nem álmos.nézelődik,mosolyog.van hogy nappal csak 1 órát alszik és akkor is ezt csinálja este.1,5órás sétálgatás után tudom csak elaltatni.mit tehetnék?már majdnem 8 kiló ugyhogy sajnos nem tudom sokáig cipelni.ha leteszem csak nyűglődik,sír.
2019. máj. 9. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Te el tudsz aludni amikor nem vagy álmos?
2019. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Este mikor fekteted? Mikor alszik napközben és mikor kel reggel?
2019. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Reggel általában 7-7:30 között kel.napközben kb 2-szer alszik,változó hogy mennyit.van hogy 2 órát van hogy 1 órát ösazesen.este 6:45kor van fürdetés 7kor végzünk a szopival és teszem le aludni
2019. máj. 9. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az esti fektetés korai.Legalábbis nálunk a fekvés későbbre tolódott pont ilyen 7-8 hónapos kora körül.Onnantól akkor fekszik mikor látszik rajta, hogy álmos.Dörzsöli a szemét,orrát(nála ez az álmosság jele).8-9 között fektetve gond nélkül alszik 10-20 perc alatt.Ha másfél órát cipelni kell akkor egyszerűbb ha később fekteted.
2019. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor később is fürdessem?vagy a fürdetés maradjon akkor amikor idáig?de akkor fürdés után még hagyjam játszani?vagy mit csináljak?
2019. máj. 9. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 7kor fürdetünk, utána játék, és 8kor alvás.
2019. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a rutin maradjon.Inkabb kicsit később furdesd mert úgy szokta meg hogy utána alvás.
2019. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.ma du aludt 2 órát.3 után kelt fel,utánna már semmit nem aludt estig.15 percet csúsztattam a fürdetést de már álmosvolt nagyon.utánna a cicin el is aludt!én már fürcsi után nem akarom hagyni játszani mert ugye nálunk az idáig nem volt.nem akarom bolygatni a rendjét.megpróbálom a fürdetést még csúsztatni majd ha úgy látom.
2019. máj. 9. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!