Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Sok ez a napközbeni alvás?...

Sok ez a napközbeni alvás? Elcsúszott a kisfiam alvása.

Figyelt kérdés

21 hónapos a kisfiam.

Mostanában esténként nem akar aludni 22-22:30-nál előbb. Ilyenkor reggelente 7:30-8:00-ig alszik általában.

Dél körül megy aludni és 2,5-3 órákat alszik. Nem sok ez egy kicsit? Kellene keltenem?

Nem tudom mikor és hogyan csúszott el így az alvása.

Nem is olyan régen még korán kelt reggelente, 5:30-6:30 között és akkor este 8-9 körül már aludt, most meg csak a hiszti van 10-kor, hogy nem akar aludni. Visszasírom a korai keléseket.



2021. dec. 14. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Mennyit mozog napközben, mennyire van lefárasztva?

Ha nem nagyon, akkor nekem ez 2,5-3 óra sok. A két évesem max 2 órát alszik szintén ilyen dél tájban megy aludni, és utána este 8 körül ki is dől, és olyan reggel 6-6:30-ig alszik.

Volt olyan hogy az enyém is aludt vagy 3 órát, és akkor itt kukorékolt még 10-kor is. Azért délután 3-tól este 7-8-ig nincs olyan sok idő, hogy rendesen elfáradjon.

2021. dec. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát,ha ennyi a nappali alvási igénye akkor nem,ne keltsd fel szerintem.Inkább próbáld jobban lefárasztani,és ha esetleg kap akkor csökkentsd a minimumra a cukor&csoki bevitelt.

Azt is nézd,hogy mikor fárad,mert lehet hogy szimplán átlép egy ponton X időben amikor már nem fáradt hiába tennéd le.

Nekem sokáig 21:00-kor aludt el a fiam,aztán egyszer csak ha ilyenkor kezdtem el letenni mint aki egy órával azelőtt még nem össze esni akart a fáradtságtól olyan erőre kapott,hogy sokszor éjfélig se tettem le.


Helyette elkezdtem 20:00-kor letenni,és minden rendben lett az alvásával.Egy időre.😂

2021. dec. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit alszik,amennyi igénye van.A lányom ha aludt nappal ennyit sludt ő is.Most két éves,nagyon ritkán alszik délután.Így hogy nem alszik,még így is van hogy éjfélkor alszik el este,hát ha aludna dêlután.😱
2021. dec. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!