Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 2 honapos babam nagyon...

A 2 honapos babam nagyon sokszor ebred ejjel.9korul alszik el. Ejfelig nyugi van de utana kb orankent kel de van hogy surubben. ?

Figyelt kérdés

Az elso babanknal nem volt ilyen. Nyilvan voltak kezdeti nehezsegek, de viszonylag koran ataludta az ejszakat. Fogzas, koltozes stb megzavartak ot is de nem volt ilyen suru keles nala sosem.

A 2 honaposom anyatejes. De nem az a cicifuggo (mint a novere volt) csak akkor eszik o ha ehes. Nem komfotszopizik. Negy es fel kgval szuletett, most 2 hosab 6800 g. Eleg nagy baba, de aranyos a hosszaval.

A nagyobbik masfel eves, messze meg az ovi. Tehat 2 gyermekkel vagyok itthon de nem tudom meddig birom ilyen durvan alvas nelkul :D


2019. okt. 2. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Pólyázd be, vagy egy vékony lepedőbe csavard be, hogy olyan érzete legyen mint a pocakodba. YouTube-on fehér zaj babáknak plusz cumi ha cumizik. Csodákra képes (kivétel, ha valóban fáj a hasa és nem 3gy idegrendszeri fejletlenségről van szó)
2019. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyit hozzá teszek, hogy van egy könyv A legboldogabb baba. Nem kell kiolvasnod az egészet, most nem kerestem rá, de az összefoglalóban van ez a pár lépéses dolog ami osszessegeben megnyugtatja a babákat. KB ilyen idős volt a fiam amikor kipróbáltam már a mindent is, amikor erre rátaláltam és pislogva, sírás nélkül elvolt /elaludt. Nem hittem el, hogy van ilyen és kB bőgve aludtam el, hogy ezt eddig miért nem? Tiszta szívvel ajánlom. Remélem beválik
2019. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!