Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan lehet leszoktatni az...

Hogyan lehet leszoktatni az éjszakai kelésről?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg de már nem bírom!

7 hónapos a fiam.Többször felkel.Hozok neki enni amiből alig eszik.Mégis állandóan többször felkel,forgolódik,nyöszörög.

Olyan fáradt vagyok már ezmiatt.

Este 11 után fekszek minden nap a fejés miatt.Mire elaludnék már kelt.

Naponta kb. 5-6 ódát alszok sokszor 3-4 részletbe.

HELP!


2021. dec. 16. 07:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet leszoktatni, lassan jönnek a fogai is, szeparàciòs szorongàs. Napközben aludj vele te is. Plusz a fèrjed is àtvàllalhat èjszakàkat.

Ki fogod bìrni, mert nincs màs vàlasztàsod. 2 is van jò pàr ilyen èjszakànk a lanyunkkal.

2021. dec. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Most már nehezen. Leteszed az ágyába, eloltod a villanyt és hagyod sírni. Ha nagyon sír, akkor nem gyújtassz villanyt, és csak inni adsz neki teát vagy vizet. Néhány nap vagy egy hét alatt át fogja aludni az éjszakát.
2021. dec. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Cicin nem alszik be? Éjszaka én már nem szórakozok semmivel, oda szoktam neki adni, max 3 percig nyammog rajta, ha megébred és vissza is tudom rakni. Nem éhes olyankor, meg semmi baja, csak testközelségre vágyik.
2021. dec. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

De miért fejsz? Miért nem szoptatod? Sokkal egyszerűbb lenne.

Nem lehet leszoktatni és nem az évesen múlik. 2 éves fiam hiába vacsorázik rendesen, mégis sokszor van még hogy kel. Akár többször is. Ez ilyen. Túl kell élni

2021. dec. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom akkor szokott le, amikor egy éjszakára elmentem otthonról, és a férjem kelt vele, de ő már 19 hónapos volt akkor... 😅
2021. dec. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Vérzett a mellbimbóm még a korházban.Ott mondták hogy egy darabig fejjek amíg oicit regenarálódik.Sajnos már ott volt hogy vért bukott.Ezután meg már cumizavaros lett.Szóval 7 hónapja fejek.Ez rengeteg időmet elvesz de nem érdekel,örülök hogy tudok tejet adni neki.De amióta megszületett ennyiket alszok és nem tudok egyszerűen hozzászokni.Annyi a különbség hogy amikor kisebb volt legalább evett és aludt.Max 2-szer kelt,de most amit művel már teljesen kivagyok.
2021. dec. 16. 08:15
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

A sebes bimbó nem baj és a miatta lévő kicsit véres bukás sem. Sajnos rossz infót kaptál. A cumizavar pedig visszafordítható. Beszélj szoptatási tanácsadóval.

A lényeg hogy bármi miatt kelhet. Fogzás, mozgás fejlődés, szepa... Stb

Leszokatni max alvástréningel tudod ami kegyetlenség.

2021. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Váltsatok tápszerre, hogy ne kelljen a fejéssel időt töltened.
2021. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Így is visszafordítható hogy majdhogynem 7 hónapja üvegből eszik?

2021. dec. 16. 08:23
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
An rá esély, igen. Keress ibclc tanácsadót
2021. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!