Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak másképp?

Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6 hetes lesz szerdán.

100%anyatejes,tök szépen fejlődik már 6 kiló felett van.

Egyszerüen se éjjel se nappal nem alszik másfél óránál többet.

Cicin persze alszik de ahogy kiveszem a szájából felkel.

Cumija van a kiságy dísznek van,köztünk alszik születésétől.

Neki is jó lenne aludni de nem akar,mondom a rekord másfél óra.


2021. dec. 19. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Pici mèg, teljeseb normàlis. Max neked rossz.
2021. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Az alvás teli van mikroébredésekkel, és az alvási fázisok ideje hosszabb lesz az idő előrehaladtával.


Teljesen normális, hogy néha megébred, és a 1,5 óra szerintem nem vészes. Az én gyerekem az első hetekben 30 percenként kelt.


Idegrendszeri érés eredménye az, hogy a hosszabban alszik.

Segíts neki visszaaludni valahogy 1,5 óra után pl ringatás, fenék paskolás, hát simogatás stb.

2021. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Szopi után tedd az ágyába, ne gyújts villanyt, és éjjel csak teát adj neki. Akkor se vedd fel, ha sír. Pár nap után aludni fog. De van elég tejed?
2021. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egy szobában van velünk,én nem birnám ki ha sirna.Ezt hogy birja ki bárki is??

Tejem biztos van 3900 grammal született,szerdán lesz 6 hetes 6220gramm.

Teát se adok neki,hisz az anyatejnél nincs jobb.

2021. dec. 19. 16:29
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves kettes.

Csak pl én azt olvastam hogy az újszülött sokkal többet alszik 16-18 órát mint pár hónapos baba.

Tehát ha most nem alszik később sem fog többet gondolom.

2021. dec. 19. 16:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az adamo hinta, meg a rugalmas hordozokendo nagyon sokat segitett az elejen.
2021. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Próbáljatok meg másik szobában aludni esetleg pár éjszakára. Van gyerek, aki sokkal felületesebben alszik és gyakrabban ébred, ha a szüleivel egy szobában van. Nem biztos, hogy a tietek ilyen :), de egy próbát megérhet esetleg, ha logisztikailag is megoldható.
2021. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5

A babák nem olvasnak szakirodalmat. ;)

Mindent jól csinálsz,de nekik még éretlen az idegrendszerük,aludni is meg kell tanulniuk ill.melatonintermelésük sincs egy ideig. De az is lehet,hogy lesz egy rosszalvód,mint nekem. 16 hónapos, mai napig ébred 3-6-szor is. Majd te is hozzászoksz. Kitartás.

2021. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A ciciden is alszik. Egesz nap filmeket neztem mig cicin volt agyban szoptattam fekve. Jo kis filmmaraton volt 😂 Nem kell atraknod a kisagyaba ha elengedte a cicit csussz ki mellole bebikamera bekapcs parnazd korbe. Ha meg vissza kell menned mert felebred folytkov a film. En igy is ettem hogy felette ferjemmel harman nyomtuk az agyban jokat ettunk 😂 Bar en attudtam tenni a kisagyba de egy ido utan mar nem lattam ertelmet csak kijottem.
2021. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ő sajnos ilyen, teljesen normális. Az biztos, hogy neked fárasztó. Alakul ez még majd. Ne hagyd sírni, adj neki cicit, had aludjon veled ha ez az igénye. Nem marad így :)
2021. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!