Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem eszik. 10 hónapos! Mit...

Nem eszik. 10 hónapos! Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

Anyatejes.

Pürézünk, délben es vacsira vagy uzsira kínalom vele. Közte már darabossal. Amikor mi eszünk, mindig teszek neki is.

Egyikből se eszik mennyiséget!

Eddig azért eszegetett, nem mondom, hogy huu de sokat, de evett. Egy hónapja kb alig...

Már teljesen kivagyok! Semmi nem jó neki. Én meg már türelmetlen és szaranya vagyok.

Gyomorgörccsel indulok a kajálásoknak.

Ma rákiabáltam hangosabban, hogy akkor ne egyél! És ott hagytam,míg megmostam az arcom. Persze sírt...

😭😭

Fáradt és türelmetlen vagyok. Alkalmatlan anyának.


2021. júl. 23. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem a hisztidet. 1 hónapja nem eszik, azóta van meleg, én se eszek annyit. Hagyd békén és ne görcsöljél, senkinek nem lenne kedve ilyen hangulatban enni.
2021. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Komolyan leordítod a tízhónapos gyereket, mert nem eszik mennyiséget...? Ööö, biztos azt várod, hogy azt írjuk, "neeem, nem is vagy szaranya", de én ezt nem tudom leírni.

Kínáld továbbra is, majd eszik. Az enyém meg csak gyümölcsből eszik mennyiséget, semmi se kell, amit főzök. Üvöltsek vele én is?

2021. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne stresszeld a gyereket, enni fog ha akar. Ha még nem, majd többet szopizik aznap.

Az enyém 8 hónapos volt mikor először lenyelt egy falatot. 10 hónaposan egyetlen étkezés sem volt kiváltva, 1-2 kanál valamiket evett ha kedve volt aznap. Voltak napok, főleg melegben, fogzáskor, amikor semmit az anyatejes kívül. 1 éves korában már eljutottunk oda, hogy a tízórait kiváltottuk. Most 1,5 éves múlt, és még mindig nem eszik mennyiségeket, melegben főleg, inkább csak gyümölcsöt vagy vizet. Másnap pótolja úgy ahogy. Még mindig naponta legalább négyszer szopizik.

Bízd rá nyugodtan, ültesd le ha te is eszel, adj neki falatkákat a sajátodból. Még csak ismerkedik az ételekkel, nem kell siettetni.

2021. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!