Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek hogy nyugodtabban...

Mit tegyek hogy nyugodtabban aludjon nappal a 5 és fél hetes babám?

Figyelt kérdés

Éjjel általában nincs gond 4 óránként kelek enni s vissza is alszik! Reggel 8kor már nem alszik vissza akkor eszik s el van egy fél óráig s utána bobiskol, de nagyon nyugtalanul, minden neszre megebred, ha alszik is max 15-30 percet! S mikor így alszunk általában olyan délután 2re már olyan szinten fáradt hogy se enni nem eszik csak sír vigasztalhatatlanul s teljesen mindegy mit csinálok olyankor csak sír torkaszakadtábol kb 10 percig amíg álomba nem sírja magát, s ezután alszik akár 2 órát is egyhuzamba! A fürdés után ugyan ez megy, vigasztalhatatlan sírás sokszor meg az ételt sem fogadja el már be van rekedve! Mit tegyek? Mit csinálok rosszul?

Kérlek segítsetek, hogy tudnám ki kerülni ezt a vigasztalhatatlan sírást? Olyannyira sajnálom ilyenkor hogy van hogy együtt sírok már vele???


2021. dec. 21. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Beszélj a gyerekorvossal de sürgősen.
2021. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem a hasa miatt esetleg?

Fehér zajt próbáltad? Espumisan Szundító alkalmazására alszik el a fiam, ő most 2 hónapos. Ő is szinte ugyanígy csinálta. Tök véletlenül találtunk egy csodaszert az altatására, egy kinti nagyon vastag bundás overált, ebbe csak beletesszük és alszik (addig mindent is kipróbáltunk, hogy aludjon).. nem tudom mi lesz mikor kinövi vagy nyár lesz😅

Próbáld meg esetleg bepólyázni ..

Mit eszik? Ha anyatejes, lehet olyat ettél,ittál ami neki nem jó, ha tápszeres, lehet egy tápszerváltás is segít.

Sokan a hordozásra esküdnek, nekem nem vált be mondjuk, de egy próbát megér.

2021. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Vagy idegrendszeri éretlenség. Van ilyen, hogy a baba nem érett meg az alvásra. Lehet két hét múlva borul minden éjszaka kel, nappal alszik. Próbálgatni kell zenéket, módokat. Hordozás, babakocsi. Próbáld a meztelen mellkasodra fektetni, a legjobb ha ő is pelusban van. Kitartás! Jobb lesz hidd el :)
2021. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a hasa fáj mert nem rángatja a lábát, nem feszíti magát! Ma új technikát vetettem be! Eddig 8 után már nem aludt vissza mert ki hoztam a szobából most viszont meg etettem (tápszeres) s hagytam had aludjon még! Ezután 10kor már kérte a kajcsit akkor evett 11ig fent volt de nem sírt el volt ezután láttam álmosodik bele tettem a hordozoba mint eddig csak most pluszba be bugyolaltam, be vittem a szobába s a YouTube-on találtam olyan hangot amit ő hallott a pocakomba! Szívdobogás hallatszik benne még a magzatviznek a hangja s erre olyan jót aludt! Na mondom tuti véletlen az egész de délután újra ki próbáltam! A setabol vissza terve már kezdett volna nyuglodni, ébredni, újra be kapcsoltam neki s azóta ismét békésen, nyugodtan alszik! Remélem mostmár nem lesz gond a fürdés után sem!
2021. dec. 22. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában minden praktika max 1-2 hétig tart. Nálunk mondjuk minden max egyszer vált be, aztán valami más formációval kellett próbálkozni. Reméljük Nálatok nem így lesz ☺️
2021. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!